PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=664609}

Pingwiny z Madagaskaru

Penguins of Madagascar
6,8 89 196
ocen
6,8 10 1 89196
6,0 6
ocen krytyków
Pingwiny z Madagaskaru
powrót do forum filmu Pingwiny z Madagaskaru

... to czemu w obsadzie są Alex, Marty, Gloria i Melman? Mam nadzieję, że to tylko pomyłka i nie będzie ich w filmie. Nie przepadam za tymi bohaterami, natomiast nie pogniewałabym się za Juliana. A co wy myślicie?

ocenił(a) film na 9
Atrament3

Ja też bym raczej ich w tym filmie nie chciała, niech pingwiny mają cały pierwszy plan dla siebie. Bo potem jeszcze się okaże, że wejdą pingwinom w kadr i będą je zasłaniać :(.

Atrament3

Generalnie połowa tej obsady to ściema - nikt z DreamWorks nie wypuścił informacji o obecności głównej czwórki Madagaskaru, lemurów ani Marlenki (swoją drogą potwierdzili, że film nie ma żadnego związku z serialem, co czyni jej obecność bardzo mało prawdopodobną). Jakiś fan wrzucił tę niepopartą żadnymi dowodami informację na imdb, jakiś Polak to podpatrzył i wrzucił na Filmweb. Nie oznacza to, że tych postaci nie będzie na sto, ale ich obecność wciąż nie jest potwierdzona.

ocenił(a) film na 9
Atrament3

Wydaje mi się że nie pojawią się w tym filmie. Ten kto dodał ich do obsady pomyślał pewnie że ten film będzie pewnego rodzaju kontynuacją 'Madagaskaru" i dodał wszystkie główne postacie jak leci. Wystarczy obejrzeć zwiastuny - nic nie wskazuje na wątek z Alexem i resztą. Sądzę (i mam nadzieję) że ze znanych już bohaterów będą tylko tytułowe pingwiny :)

ocenił(a) film na 9
Atrament3

Gdy Alex pojawił się w serialu, to moim skromnym zdaniem tylko zawadzał.
Mam więc nadzieję, że tu go nie będzie, bo to mogłoby popsuć i skomplikować film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones