6,4 479
ocen
6,4 10 1 479
307
chce zobaczyć
{"id":"467447","linkUrl":"/film/Pinokio+-+Opowie%C5%9B%C4%87+o+ch%C5%82opcu+z+drewna-2008-467447","alt":"Pinokio - Opowieść o chłopcu z drewna","imgUrl":"https://ssl-gfx.filmweb.pl/po/74/47/467447/7281743.2.jpg"}
Stary stolarz struga marionetkę z drewna. Następnego dnia lalka przemienia się w chłopca.

Poznaj raz jeszcze jedną z najsłynniejszych opowiedzianych historii. Oto Pinokio - chłopiec zrodzony z dobrych intencji i magii, który przybywa na świat, by odkryć, że życie małego chłopca nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych. Od pierwszych chwil wielkiej przygody, Pinokio wplątuje się w niebezpieczne sytuacje, co rani serce jegoPoznaj raz jeszcze jedną z najsłynniejszych opowiedzianych historii. Oto Pinokio - chłopiec zrodzony z dobrych intencji i magii, który przybywa na świat, by odkryć, że życie małego chłopca nie należy do rzeczy łatwych i przyjemnych. Od pierwszych chwil wielkiej przygody, Pinokio wplątuje się w niebezpieczne sytuacje, co rani serce jego kochanego ojca, Gepetto (Bob Hoskins). Zobacz jak niedoświadczony młodzieniec ucieka przed złoczyńcami, ulega kuszeniu Krainy Zabawek i poznaje prawdziwy świat otrzymując niejedną wartościową lekcję. Pinokio to ponadczasowa baśń dla każdego, która uczy i bawi, jak żaden inny film!

na podstawie
studio
Lux Vide / Rai Fiction
inne tytuły
Film kręcono w Viterbo, Rzymie i Toskanii (Włochy).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.