Odtwórz Zwiastun nr 2 (polski) 0:58
Film

The House of Magic

2013 1 godz. 25 min.
6,4 2 459
ocen
6,4 10 2459
1 170
chce zobaczyć
{"id":"699776","linkUrl":"/film/Piorun+i+magiczny+dom-2013-699776","alt":"Piorun i magiczny dom","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/97/76/699776/7657001.2.jpg"}
Podczas burzy kotek Piorun chowa się w domu magika Lorenzo. Gdy ten trafi do szpitala, Piorun wraz z innymi magicznymi domownikami będzie bronił posiadłości. 
{"userId":"2762909","thumbnail":"https://fwcdn.pl/fph/97/76/699776/470905_1.2.jpg","title":"Na zbity pysk","link":"/reviews/recenzja-filmu-Piorun+i+magiczny+dom-16689","more":"Przeczytaj recenzję Filmwebu"}
Na zbity pysk
Belgijska para reżyserów-animatorów umie znaleźć równowagę między schematami wyjętymi z podręcznika dla... ... czytaj więcej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Piorun i magiczny dom
Piorun i magiczny dom (2013) Zwiastun nr 2 (polski) 0:58
Piorun i magiczny dom
Piorun i magiczny dom (2013) Zwiastun nr 1 1:54
Piorun i magiczny dom | Oficjalny zwiastun / trailer nr 2 (polski) | 2013 | Film Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też „Wspaniałym Lorenzo”, żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek , które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego domu natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce i opracuje plan, jak popsuć mu szyki. Przeobrażą rezydencję w nawiedzony dom, a Piorun - nieśmiały, zagubiony kotek odnajdzie w sobie siłę, żeby obronić nowych przyjaciół.

Mały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też „Wspaniałym Lorenzo”, żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek , które w jego domuMały kotek Piorun szukając schronienia przed burzą, wślizguje się do tajemniczego domu, którego właścicielem jest emerytowany magik Lawrence. Ekscentryczny staruszek, zwany też „Wspaniałym Lorenzo”, żyje w baśniowej rzeczywistości. Mieszka z plejadą niezwykłych zwierzaków oraz imponującą kolekcją robotów i zabawek , które w jego domu ożywają. Kiedy Lawrence trafi do szpitala, jego chytry siostrzeniec spróbuje podstępem nakłonić go do sprzedaży domu. Osobliwa galeria małych lokatorów magicznego domu natychmiast weźmie sprawy w swoje ręce i opracuje plan, jak popsuć mu szyki. Przeobrażą rezydencję w nawiedzony dom, a Piorun - nieśmiały, zagubiony kotek odnajdzie w sobie siłę, żeby obronić nowych przyjaciół.

boxoffice
$33 004 091 na świecie
$4 091 w USA
$33 000 000 poza USA
budżet
$34 000 000
na podstawie
Ben Stassen (materiały do scenariusza, historia)
studio
Anton Capital Entertainment (ACE) / nWave Pictures / Studio Canal International / Więcej...
data produkcji
2013
tytuł oryg.
The House of Magic
inne tytuły
Piorun i magiczny dom Polska
Le Manoir Magique Belgia Francja
Więcej...
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Jakie wrażenia?

  aniszia ocenił(a) film na 7

  Jutro premiera tej animacji w Polsce. Proszę o opis wrażeń tych, którzy już byli. Jestem ciekawa czy warto się wybrać. Bajka na pierwszy rzut oka wydaje się interesująca.

 • polecam! bardzo dobra bajka na 8/10

  reddy_adam ocenił(a) film na 7

  Byłem z córką i muszę przyznać że fabułą ciekawa, fajna "praca kamery" przy dynamicznych scenach i ogólne pozytywne wrażenia. I ja jako dorosły z ciekawością obejrzałem i moja córka też była zachwycona. POLECAM, warto!

  2
  • Fortepian - melodia.

   Ed_Crazy

   Czy może mi ktoś powiedzieć co to za melodia (jaki nosi tytuł) którą Edison grał na fortepianie.? Będę wdzięczna za odpowiedź.

   1
   • Imię kota

    MalikLove

    Myślałam po tytule że to kolejna część animacji Piorun (Bolt) o psie. A tu produkcja o bajkowym kocie :). Jakoś tak niefortunnie dobrali tytuł skoro przetłumaczyli zarówno ang. Bolt jak i Thunder jak Piorun.

   • Wie ktoś kiedy wychodzi wersja DVD z dubbingiem PL?

    Masters3 ocenił(a) film na 8

    Jak by ktoś miał informacje, że już jest, dajcie znać