film

Piosenka dla Latashy

A Love Song for Latasha
2019
19m
5,8 1 071
ocen
5,8 10 1 1071
Śmierć Latashy Harlins stała się zarzewiem burzliwych protestów, jakie miały miejsce w Los Angeles w 1992 roku. Ten dokument opowiada o życiu i marzeniach piętnastolatki. więcej mniej
Piosenka dla Latashy zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Niesprawiedliwy wyrok w sprawie zabójstwa piętnastoletniej Latashy Harlins w sklepie w południowym Los Angeles stał się zarzewiem zamieszek, które w 1992 r. ogarnęły to kalifornijskie miasto. Podczas gdy czarna społeczność wyrażała swój głęboki ból na ulicach, przyjaciele i członkowie rodziny Latashy w samotności opłakiwali stratę pełnegoNiesprawiedliwy wyrok w sprawie zabójstwa piętnastoletniej Latashy Harlins w sklepie w południowym Los Angeles stał się zarzewiem zamieszek, które w 1992 r. ogarnęły to kalifornijskie miasto. Podczas gdy czarna społeczność wyrażała swój głęboki ból na ulicach, przyjaciele i członkowie rodziny Latashy w samotności opłakiwali stratę pełnego energii dziecka, którego prawdziwa historia nigdy nie przebiła się do mediów. Niemal trzydzieści lat później reżyserka Sophia Nahli Allison w swoim filmie "Piosenka dla Latashy" postanawia przedstawić losy dziewczynki z zupełnie innej perspektywy. Wspomnienia i ustne relacje najlepszej przyjaciółki Latashy oraz jej kuzynki układają się w oniryczny obraz, który dobitnie uświadamia, jak wiele czyjeś krótkie i brutalnie przerwane, lecz niezwykłe życie może zmienić w życiu innych.

dystrybucja
Netflix
tytuł oryg.
A Love Song for Latasha
inne tytuły
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Forma rozmywa temat

ocenił(a) film na 5

Nie jest tak, że nie ma we mnie współczucia. Każda przemoc, która w większości jest bezsensowna powinna być surowo karana. Śmierć dziecka jest czymś okrutnym. Jednak sposób nakręcenia dokumentu skutecznie mnie emocjonalnie zobojętnił.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones