PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757293}

Piotruś Królik

Peter Rabbit
6,8 15 924
oceny
6,8 10 1 15924
6,5 4
oceny krytyków
Piotruś Królik
powrót do forum filmu Piotruś Królik

Słyszałam o tym filmie jako o wyczekiwanej premierze. Patrząc na zwiastun, zapowiada się ciekawie. Może rzeczywiście będzie zawierał całkiem fajne poczucie humoru.

Wilcze_Marzenia

szkoda tylko ze nie ma kompletnie nic wspolnego z prześlicznym pierwowzorem :(

wild_wolf

Tak się ucieszyłam na widok tytułu Piotruś Królik, ale zrzedła mi mina, kiedy zobaczyłam zwiastun :( To nie to...

EvelinSiv

miałam dokładnie tak samo :/

EvelinSiv

recenzje mówią, że film jest znacznie lepszy niż trailery. :)

nieznajomy43

nie kieruję się recenzjami

wild_wolf

Ja tylko piszę, że film według moich zaufanych recenzentów (których śledzę od lat) mówią, że to dobry, warty obejrzenia film (świetnie zagrany z prawdziwymi postaciami i zabawnym humorem). :)

nieznajomy43

Nie widzialam ani trailerow ani recenzji - potraktowalam ten film jako zapychacz czasu w centrum handlowym aby dziecko nie marudzilo. Nie slyszalam wczesniej o tym filmie, ale skoro animacja itd., to bylo to lepsze wyjscie niz Death Wish.
Wyszlam z kina zachwycona bardziej niz dziecko. Jest milo, pomimo paru smutnych scen pozytywnie i z przeslaniem. Animacja na wysokim poziomie, oryginalny dubbing bardzo przyzwoity, aktorzy niezle dobrani.
Paddingtona nie lubie. Ale krolik jest naprawde uroczy.

wild_wolf

Z tego co widziałem w recenzjach to trailery są bardzo mylące (w pozytywnym sensie) i filmowi bliżej do Paddingtona niż kolejnej "durnej" bajki dla dzieci. :)
O pierwowzorze nie słyszałem więc nie mogę się wypowiedzieć jak wierny jest wersji o której mówisz.

nieznajomy43

Ta produkcja nawiązująca tytułem do genialnych książek Michaela Bonda ma u mnie 2 gwiazdki, więc tym bardziej jestem na "nie". Szkoda, bo obie pozycje w oryginale są genialne :/

wild_wolf

Dałeś Paddingtonowi "2"?! Niby jak? Nawet gdyby film mi się nie podobał to nie dałbym 2/10, na taką ocenę zasługują filmy obrażające inteligencję widza jak "Bóg nie umarł" czy "Emotki. Film".

nieznajomy43

Wstępnie proponuję nauczyć się czytać - zarówno komentarze interlokutora jak i książki na podstawie których powstają ekranizacje.

wild_wolf

może kiedyś.

ocenił(a) film na 7
Wilcze_Marzenia

Domhnall Gleeson ma świetny talent komediowy, więc na pewno film będzie fajny :)

Wilcze_Marzenia

Jest pozytywnie, humor tez jest w angielskim stylu. Zwiastunu nie widzialam, ale sam film jest naprawde fajny. Az zalowalam, ze musialam wyjsc z kina :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones