PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 395
ocen
7,2 10 1 97395
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Realizacja wypada na dobrym poziomie, jednak zawodzi podstawa, czyli scenariusz i fabuła... Film ukazuje dość chłodno i realistycznie prace detektywów. Kreacje są dobrze stworzone - dobra gra aktorska. Obraz ma swój klimat. I to niestety wszystko, jeżeli chodzi o plusy. Zawodzi w produkcji podstawa czyli fabuła i scenariusz - całość zaczyna się od poszukiwania "niedostępnego" bandyty. Później film przybliża nam każdego z głównych bohaterów - trwa to przez 2/3 filmu, a na koniec - tak nagle zostaje złapany główny złoczyńca oraz wszystko się wyjaśnia i rozwiązuje... Ogólnie nie ma jakiegoś elementu wiążącego, panuje taki chaos fabularny... Obejrzałem film, bo przymierzam się do drugiej części. Mam jednak nadzieję, że dwójka wyjdzie lepiej, mniej chaotycznie... 6/10

ocenił(a) film na 4
Bambim

Moje wrażenia są podobne, jakby film wcześniej nakręcono, a później napisano scenariusz ;-)

ocenił(a) film na 7
Marcus_gd

https://www.youtube.com/watch?v=XYsg0cE8tVI

ocenił(a) film na 6
Bambim

Nie sposób się z Tobą nie zgodzić :)

ocenił(a) film na 3
Bambim

Dziadostwo ,3\10

ocenił(a) film na 5
Bambim

Mam takie samo zdanie. A teraz czas na część drugą, mam nadzieję, że będzie lepsza.

Bambim

Taśmy grozy i Prawdzie psy najpier obejżyjcie sobie, a dopiero potem wypowiadajcie się. Na tych serialach dokumentalnych opierał się reżyser

michal_szuw

Czyli roumiem że wiesz jak sie zakończył wątek Pana Opali. Jestem ciekaw czy wątek Despera w nowym Pitbullu pójdzie podobnie ....

Bambim

Bo film to lipa - dopiero w serialu historia rozkłada skrzydła.

Bambim

Bo to pocięty serial wypuszczony do kin dla kasy.

ocenił(a) film na 5
matimat17

Nie, najpierw był film, po jego sukcesie dokręcono kilka scen do głównego Pitbulla i tak powstał 1 sezon serialu. 2 i 3 sezon kręcone były już analogicznie.

ocenił(a) film na 7
Bambim

Przynajmniej najlepszy film Vegi.

Bambim

Po co się chwalić nierozumieniem czegoś?

ocenił(a) film na 6
tomek_spolski

Sprawdź znaczenie słowa chwalić, może wówczas zrozumiesz post

Bambim

Rozumiem doskonale. Należysz do tych ludzi, którzy nie ogarniają umysłem, że coś się komuś może podobać bardziej niż Tobie, i piszą głupoty w stylu "Nie rozumiem zachwytu nad heavy metalem" albo "Nie rozumiem, jak można jeść śmierdzące sery". Po co się chwalić ignorancją? Nie rozumiesz, to zapytaj.

ocenił(a) film na 6
tomek_spolski

Jednak nie rozumiesz, nie przeczytałeś definicji, skoro twierdzisz, że ktoś się tutaj czymś chwali. Ciekawi mnie, że jesteś coś w stanie o mnie napisać w ogóle mnie nie znając („należysz do tych ludzi…”). Odnosząc się do twojej powyższej wypowiedzi, to sam sobie przeczysz. Idąc Twoim tokiem rozumowania - też jesteś ignorantem i nie rozumiesz jak ja mogę nie rozumieć innych…. A już kończąc tą bezsensowna wymianę zdań, zwrócę Twoja uwagę, iż nie skrytykowałem żadnego gustu (bo można lubić heavy metal i śmierdzące sery), po prostu nie podzielam zachwytu nad tym filmem, co nie oznacza, że ktoś go nie może lubić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones