PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=140459}
7,2 97 384
oceny
7,2 10 1 97384
5,7 25
ocen krytyków
PitBull
powrót do forum filmu PitBull

Po obejrzeniu filmu czuje lekki niedosyt.. Film bardzo dobrze pokazuje oblicze polskiej policji. Swietne dialogi. Wszystko super nakrecone tylko mam jedno ale.. spore ale bardzo istotne dla jakiegokolwiek filmu. A mianowicie chodzi mi o to że film ten nie ma żadnej fabuły! splot scen mało niekiedy ze soba powiązanych powoduje że film ten jest kompletnie bezsensowny. Jaką historie on opowiada? Brakuje mu jakiejs mysli. Pod wzgledem oddania rzeczywistosci 10 na 10, ale pod wzgledem jakiejs fabuly, mysli, historii opowiedzianej to sie rozczarowałem..

bobson1985

Mozna było lepiej wykorzystac temat polskiej policji. Czytałem komentarze że film ten jest troche podobny do Symetrii pod wzgledem oddania rzeczywistosci. Niby troche tak ale w symetrii była fabuła a tu niestety jej brak!

bobson1985

Obejrzałam niedawno, mimo, że nie przepadam za polskim kinem, ale ze względu na wysoką ocenę. Zgadzam się z tym, że film nie ma żadnej fabuły, jest o niczym. Nie wiem skąd taka wysoka ocena. Ponoć serial o niebo lepszy.

ocenił(a) film na 7
malwinciaa

https://www.youtube.com/watch?v=XYsg0cE8tVI

ocenił(a) film na 4
bobson1985

Mnie również ten film kompletnie nie wciągnął. Tyle historii naraz, a żadna mnie nie obeszła. Jakoś to wszystko takie rozlazłe było. Zero emocji. Jedyny plus za role Grabowskiego i Gajosa.

ocenił(a) film na 10
bobson1985

To jest serial,jeżeli nie widzisz tu myśli ani fanuły to proponuję się nad sobą zastanowić.Jak można pisać o tak rewelacyjnym serialu,że to zmarnowany potencjał? Jasne,że mógł być lepszy,nie wszystko jest w nim super,ale to i tak najlepszy polski serial! :)

ocenił(a) film na 2
michnik6666

ble ble ble, to film, gadamy o filmie. to nie jest wątek o serialach, o fabule filmu....

A wracając do filmu, zgadzam się z przedmówcami w całej rozciągłości. Dodałbym od siebie w kwestii fabuły, parafrazując poetę, że ten "pitbull wygląda jak jamnik". Porażka...

Motywy jakiś pomniejszych złodziejaszków i innych "zbirków", brak w ogóle odniesienia do tego co na początku zdaje się być domniemaną osią fabuły...cóż.. równie dobrze po poznaniu informacji kogo bohater policjant ma rozpracować, mógł się zatrzasnąć w kiblu, szamotać się z drzwiami przez godzinę dziesięć, by pod koniec filmu zdechnąć tam z głodu. Fabuła pozostała by z tą samą głębią.

Drogówka o trzy, jak nie cztery pułki lepsza. Tam te różne zabiegi artystyczne, jak i wątki poboczne ładnie współgrają z fabułą. A tutaj: "śmierć w wenecji."

ocenił(a) film na 7
drill_n_bass

Obejrzyj serial .Film miał byc chyba jakimś wstępem do serialu, w każdym bądź razie ,tam wszystko już na swoim miejscu

ocenił(a) film na 2
Danio31b

...możliwe... dzięki za info, nie wiem czy skorzystam, ale, tak czy siak, dzięki za info...

Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
drill_n_bass

Ja również zdecydowanie polecam ci serial. Sam jestem ogromnym fanem pitbulla jako serialu i jak dla mnie film jako taki ma duże luki fabularne, które usiłują się naśladować pełnoprawną produkcję. Według mnie jest to tylko zajawka serialu, który zresztą posiadł mnie bez reszty. Sam nie umiem ocenić tego filmu, bo jestem zakochany w tym co widziałem w serialu, jak dla mnie był on bardzo prawdziwy, brudny i bezkompromisowy. Jeśli masz ochotę na polski gęsty klimat lat 90, to bij w to.

michnik6666

Bo to jest historia jak z widzminem - film z dupy powycinane sceny a wszystko uklada sie w calosc juz w serialu.

vortex1984

To prawda, film jest niezrozumianym zlepkiem scen. Byłam bardzo rozczarowana, jednak mimo to obejrzałam serial i tam wszystko się wyjaśnia, jest bardzo dobry. W filmie z duzo scen wycięli i niestety obraz trochę stracił sens.

ocenił(a) film na 7
vortex1984

https://www.youtube.com/watch?v=XYsg0cE8tVI

ocenił(a) film na 7
bobson1985

https://www.youtube.com/watch?v=XYsg0cE8tVI

ocenił(a) film na 8
bobson1985

Bo Vega dużo z tego dokumentu "Prawdziwe psy" zaczerpnął i gówno z tego wyszło ale film na 8 oceniłem

bobson1985

Jeśli na prawde uważasz że ten film nie ma histori to jesteś idiotą zacznij oglądać filmy z uwagą ten fil ma historie ale nie jedną, ten film opowiada historie wszystkich postaci mimo tego że może i nie ma jako takiej fabuły to świetny film z wieloosobową historią. Nie ogarniasz? To nie pisz. Dziękuje za uwage

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones