PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687065}
6,5 49 173
oceny
6,5 10 1 49173
4,6 5
ocen krytyków
Pitch Perfect 2
powrót do forum filmu Pitch Perfect 2

Wczoraj byłem w kinie i zupełnie nie żałuję tych 30 wydanych złotych.
Seans był genialny! Pitch Perfect 2 bije na głowę swojego poprzednika co zdarza się bardzo rzadko. Tutaj to widać po pierwszej scenie!
Jestem pod mega wielkim wrażeniem! A Fat Amy przeszła samą siebie w tej części. Bardzo się cieszę, że opłacało się czekać. Teraz pozostaje kwestia trzeciej części, w której Rebel Wilson ma się rzekomo pojawić!!! CAN'T WAIT!

ocenił(a) film na 1
electrode

To jest kolejny deprawacyjny film. Więc spadaj na drzewo gdzie twoje miejsce i spoglądaj na waginy!

buttle

wypowiedź na poziomie neandertalczyka. ja proponuje kupić mózg :)

ocenił(a) film na 1
electrode

Wypowiedz adekwatna do twojej oceny, bo nie masz pojęcia na co patrzysz i pewnie nie jedno gówno już obwąchałeś płaszcząc się przy tym z zachwytu.

buttle

moją odpowiedź popiera 21 osób.. poza tym każdy ma swój gust filmowy i nie powinno Cię to obchodzić jak oceniam ten film. mam prawo do swojej opinii a Ty do swojej, którą mam zresztą w poważaniu.

buttle

poza tym wystarczy wejść w Twój profil by zobaczyć, że mamy doczynienia z gównojadem który wszystkie produkcje ocenia na 1 :D typowy internetowy gównojad troll

ocenił(a) film na 1
electrode

Wiesz szczepionki też większość popiera, zakaz broni palnej też większość popiera, przymusową edukację też większość popiera, ale tylko dlatego że to nieświadome durnie, którym rządzi strach i stadny odruch bydła. Po drugie nie mówię o guście, bo o gustach się nie mówi. Jeżeli nie wiesz co to deprawacja i na prawdę jej nie widzisz w tym filmie to ci współczuję, a zarazem zazdroszczę że ślinisz się na widok lizaka jak dziecko, ah te lata. Po za tym kino jest na totalnej cenzurze.

Co do moich ocen nie chce mi się kolejnemu yeti bez czterech literek w głowie tłumaczyć dlaczego.

buttle

polecam udać się do lekarza. kino to rozrywka.

buttle

poza tym ten film tak bardzo deprawuje, że napewno wyniszczy nasz gatunek doszczętnie.. mam tylko nadzieje, że z akich debili

ocenił(a) film na 1
electrode

"polecam udać się do lekarza. kino to rozrywka." - trzeba być totalnym ignorantem i po prostu idiotą żeby tak powiedzieć.

Deprawacja nie ma celu wyniszczenia kogokolwiek, tylko produkowanie takich durniów jak ty, po prostu nieświadomych idiotów, którzy oczywiście nie widzą że ich poziom świadomości jest na poziomie małpy.

buttle

a teraz zamknij ryj

electrode

A dla mnie to odcinane kupony po calkiem fajnej czesci pierwszej. Widac to po pierwszej scenie. Mniej smiesznie, gorsze piosenki, gorsza fabula, gruba Amy irytuje zamiast smieszyc, zero emocji, slaby wystep finalowy. Sztampa i rozczarowanie po przyjemnej czesci pierwszej :-)
Pozdrawiam.

electrode

mówiąc szczerze dla mnie ten film był głupi. Nie rozumiem, dlaczego scenarzystka postanowiła zrobić z każdej bohaterki debila i prostaka. Teoretycznie laski, które chodzą do collegu, powinny przedstawiać osoby o większym zasobie wiedzy i intelektu niż przeciętny murzyn z bronksu! Ten film pokazuje, że jednak tak nie musi być. Dziewczyny są głupie, wręcz można powiedzieć, że są na poziomie 4 klasy podstawówki, jak nie gorzej i w dodatku są prostakami ze wsi.
Żarty i dialogi na poziomie podstawówki, gdzie pokazanie waginy prezydentowi jest śmieszne lub gdzie leży Kopenhaga?, nie wiem nie miałam jeszcze geografii w swoim życiu, ale jest tam słonecznie! Gra aktorska słaba, reżyseria kiepska, scenariusz tragiczny, układy taneczne na poziomie step up 17, piosenki denne.
Jedynym pozytywnym aspektem całego filmu był szef wytwórni i jego teksty do bratanka. Wahałem się co do oceny, w zasadzie film zasługuje na ocenę 2, ale w końcu wytrzymałem do końca więc 3 jest odpowiednią oceną.

ocenił(a) film na 5
electrode

Że co? Dwójka niby była lepsza od jedynki? Niestety nie. Jedynka pozamitała, dwójka nie dośc że humor do kitu to utwory dużo słabsze, jak i ich wykonanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones