PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=796551}

Plan ucieczki 2: Hades

Escape Plan 2: Hades
4,4 6 408
ocen
4,4 10 1 6408
Plan ucieczki 2: Hades
powrót do forum filmu Plan ucieczki 2: Hades

3/10

ocenił(a) film na 3

W drugiej części Stallone nie tyle musi uciec z najnowocześniejszego więzienia świata co się najpierw do niego włamać aby uratować pobratymców. Gwoli przypomnienia, prowadzi on firmę ochroniarską, a raczej siły bezpieczeństwa pod wynajem, które również specjalizują się w testowaniu zabezpieczeń w więzieniach.

Escape Plan (2013) - 6/10
Escape Plan 2: Hades (2018) - 3/10

Stallone, Bautista, 50 cent, ogrodnik, który posuwał Evę Longorię w Gotowych na Wszystko - ciekawa ekipa, ale bez postaci granej przez Schwarzeneggera w pierwszej części to nie to samo. Szkoda, że się nie pojawił. Mimo wszystko, zabrzmię jak typowy filmwebowicz, ale na pewno się nie pomylę jeśli powiem, że mamy tu do czynienia z tragiczną grą aktorską. Dialogi spokojnie można porównać do przedstawienia o chmurkach i słoneczku z przedszkola samorządowego nr 23 w Sosnowcu. Poza tym gość zniewolił największych ekspertów od ucieczek na świecie (i doskonale o tym wie) w swoim supernowoczesnym, prywatnym więzieniu gdzie o prawach człowieka nikt nie słyszał. W celach natomiast nie ma żadnych kamer i podsłuchów. Hola, hola...

ocenił(a) film na 10
pachomir

Jestem z Sosnowca, co ciekawe. Będę oglądał ten film, więc przyjdzie i czas na moją ocenę tego jak się mają tutejsze przedstawiwnia przedszkolne w porównaniu do tego dzieła.

ocenił(a) film na 3
rockystallion

Mam nadzieję, że nie chodzisz do wszystkich przedszkoli na przedstawienia ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones