PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 985
ocen
6,3 10 1 25985
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

Gorzej nie może być

ocenił(a) film na 2

To ma być bajka dla dzieci?Ktoś tu się chyba pomylił.Omijać z daleka.

ocenił(a) film na 8
slawo_6

Mylisz się. Wszystko zależy od mentalności dziecka nie od jego wieku. Jak masz zamiar wychowywać dziecko pod kloszem to wyrzuć TV, bo więcej dziecko znajdzie tam złego o 16:00 w bloczku reklamowym niż w tej bajce.
Mój 4,5 letni syn zafascynował się jakiś czas temu kosmosem (planety, statki itp.) i ta bajka mu się bardzo spodobała. W bajce pokazane jest, że własne "ja" nie jest najważniejsze...
Jest kilka nieciekawych tekstów, ale w piaskownicy słychać gorsze bluzgi (dziecku trzeba tłumaczyć, co jest dobre a co złe)

użytkownik usunięty
mao303

Coz, jak sie ma mentalnosc menela z rynsztoka i mieszka na blokowisku to rozne ku**y z ekranu nie przeszkadzaja...

ocenił(a) film na 8

no cóż, wyższa kultura powiadasz he he, a może wyższa rasa? Skąd tyle jadu w tobie- potrzebujesz Katharsis.

ocenił(a) film na 4
mao303

według mnie na to co dziecko słyszy w piaskownicy nie mamy wpływu i ok, uczmy, że tak nie wolno. ale moim zdaniem w bajce nie powinny się znajdować słowa takie jak np. 'szmata'. poza tym w bloczku reklamowym w bajkach dla dzieci nie ma takich słów :). uczyć co dobre a co złe... jest pełno świetnych bajek więc nie trzeba wybierać akurat tej :).

ocenił(a) film na 8
anisiek

Też te słowa mnie raziły i wolałbym, aby ich tam nie było. Jednak na pewne rzeczy nie mamy całkowitego wpływu. Choć możemy je omijać. Polecam mały remastering filmu (wyciszenie fragmentu filmu przy pomocy programu komputowego), bo poza tymi kilkoma tekstami bajka jest wartościowa.

użytkownik usunięty
mao303

Nie, tylko kultura, niekonieczcie wyzsza. Lumpiarstwu zawsze mowie NIE.

ocenił(a) film na 8

Takiej kulturze też zawsze mówię NIE (jak twoja, tylko zewnętrznie sterylna...). Mam nadzieję, że Twoja wyższość nie dojdzie znowu do głosu i NIEKONIECZNIE znowu będą komory czy getta....POGARDA to pierwszy krok do nienawiści
Dobrym przykładem z tej bajki jest postać "dr-profesor"- wykształcony, sterylny sadysta!!!

użytkownik usunięty
mao303

Ty w ogole kulturze jakiejkolwiek mowisz nie - trudno kochac cos, czego sie samemu nie reprezentuje nawet w stopniu minimalnym. I w buty (ze sloma) sobie mozesz wsadzic te faszystowskie porownania.

ocenił(a) film na 8

Masz mnie za lumpa ze słomą w butach, a ja Ciebie za faszystę w białym fartuszku. Dla mnie film jest wartościowy, dla Ciebie nie. Niech tak pozostanie.

użytkownik usunięty
mao303

No i znowu jak lysy o beton. Tak to jest, jak sie nie ma nawet zerowego pojecia o temacie.

ocenił(a) film na 8

ha ha ha, zabawny jesteś- łysy. Wiem, wiem łysi wiedzą wszystko najlepiej.

ocenił(a) film na 7
mao303

Popieram. Znacznie gorsze dla dziecka są filmy w stylu "Kevina...", z których wynika, że można komuś bez konsekwencji zrzucić cegłę na głowę, czy agresywne japońskie kreskówki na CN. Jeżeli dziecko jest dobrze wychowane, to nawet nie zwróci uwagi na "szmatę" w tym skądinąd bardzo sympatycznym i pogodnym filmie. A dzieci tych, którzy cenzurują przed nimi wszechświat, znacznie bardziej ucierpią, jeżeli usłyszą te same słowa w domowej awanturze rodziców - a przeważnie w tych z pozoru "porządnickich" rodzinach kłótnie są najbardziej gwałtowne.

ocenił(a) film na 4
slawo_6

filmu nie polecam. nudny, przewidywalny. jedynym plusem są, niektóre, dość śmieszne sceny.

ocenił(a) film na 6
Roxx_

I ścieżka dźwiękowa. Bardzo fajnie usłyszeć "Lollipop" =)

ocenił(a) film na 6
WiktorGn93

o taak ^^ ścieżka dźwiękowa dwa razy zwaliła mnie z kanapy, film świetny

slawo_6

nienawidze glupich mam

ocenił(a) film na 5
slawo_6

A kto powiedział że to film dla dzieci? Nie widzę żeby był oznaczony jako film "familijny" a tym bardziej "dla dzieci".

slawo_6

Ja jestem w szoku po uslyszeniu zwrotów typu: "na ziemie szmato", "jestesmy udupieni" czy "nie ma bata". :/ Dzieci powinny omijac ten film z daleko, dorosli zreszta tez bo to okropne, sztampowe nudziarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones