PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 985
ocen
6,3 10 1 25985
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

Szału nie ma.

ocenił(a) film na 6

Typowe familijne kino, ale szału nie ma. Czasami głupawe teksty nie mające związku z wątkiem. Fafik najlepszy z całego filmu. Film bez przesłania.

ocenił(a) film na 5
Cosmo_5

zgadzam sie żadna rewelacja kolejna bajka która powinna być dla dzieci z nutką humoru dla starszych a jest trochę śmieszna a dzieciom nic nie przekazuje a nawet posunę sie o stwierdzenie że mogą jej nie zrozumieć gdyż użyte w niej niektóre wyrazy moga być dla nich nie zrozumiałe.

matys_tychy

Delikatnie mówiąc film cieniutki. Fabuła - niezauważyłem , śmieszne teksty - brak , przesłanie - zero , muzyka - nic nie wpadło do ucha.
Podsumowując po co produkować takie gnioty? "Epoka ..." ponad wszystko !!!

janki37

Może Shrek to to nie jest, ale mi się podobał. Według mnie fabuła była ciekawa i się nieźle na nim uśmiałem.
Jak to nie było przesłania? Był morał (na szczęście nie podany jakoś natrętnie) o tolerancji dla innych, i o tym, że dani mieszkańcy Planety boją się tego, czego nie znają, czyli innych. Może to dosyć proste, ale pokazane w taki sposób, że nawet i małe dzieci mogły to zrozumieć.

ocenił(a) film na 10
Cosmo_5

Dobrze zrobione kino familijne :) Warto wybrać się z dzieciakami, każdy będzie się dobrze bawił. :)

ocenił(a) film na 6
miraass

Może być, mi osobiście bajka się podobała, (powiem szczerze) w dzisiejszych czasach nie robi się już takich bajek jak kiedyś.
A morał.. oczywiście, że jest, nie powinniśmy oceniać ludzi nie znając ich, nie wierzyć w plotki itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones