PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 988
ocen
6,3 10 1 25988
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

<br/>czy on gdzieś na świeci miał już swoją premierę? historia zapowiada się ciekawie...<br/>

wiki897

nie jeszcze nie miał. nawet nie słyszałem kiedy będzie polska premiera. ale też czekam na ten film.

kubussss

nie jeszcze nie było, ale chyba w styczniu ma wchodzić u nas do kin

krasnal981

szkoda że jeszcze tyle czasu trzeba czekać!

wiki897

tak.
graja tu w hiszpanii.
smieszny niesamowicie.
zreszta na okraglo w telewizji leca reklamy filmu i wywiady z tworcami(kiedys tworzyli firme od gier komputerowych -+ale teraz wylecialo moi z glowy )
program na dzis - 04/12/2009 http://www.neocine.es/index.php?s=cartelera&id=4
niestety nie jest w 3D jak opowiesc wygilijna czy pogoda na pulpety.
pozdrawiam z poludnia.

ocenił(a) film na 10
wiki897

Ja już widziałem a poniżej jest moja recka:

Nieudane lądowanie
Na wstępie śpieszę zaznaczyc że Planeta 51 ma całkiem nowy świeży i dobry pomysł. Pokazanie perspektywy inwazji kosmitów z drugiej strony daje wiele możliwości ( podobnie było w przypadku Dystrykt 9 ).
I tak mamy ciekawą historię lądowania jednego z naszych ( a raczej NASA na które wydaje się biliardy dolarów, i na co ? ) kosmonautów który trafia na obcą a jakże swojską planetę.
Daje to mozliwośc do wielu gagów i nasmiewania się nie tylko ze stereotypów ale i filmów SF ( jak OBCY , Terminator , ET itp.)
cała opowieśc jest ciekawa i dobrze napisana oraz opowiedziana.
No może trochę naiwna.
I tu właśnie przegrywa z inną animacją tego roku a mianowicie Potwory vs. Obcy. W wielu przypadkach jest za bardzo poważnie ( patrz Generał ) a po obejrzeniu nie pozostaje niestety nic. No i to bardzo słabe zakończenie.

Ogólnie moja ocena w skali od 1 do 6 3,5

Najlepsze animacje tego roku:

1. Odlot
2. 9
3. Potwory vs. Obcy
4. Epoka lodowcowa 3
5. Planeta 51
6. Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
7. Astro Boy

Ale swoją drogą czekam na najbardziej oczekiwaną animację tego roku czyli....Księżniczkę i Żabę - wreszcie powrót do tradycji.

ocenił(a) film na 10
patryks83

Poprawka Najlepsze animacje tego roku:

1. Odlot
2. 9
3. Potwory vs. Obcy
4. Epoka lodowcowa 3
5. Opowieśc Wigilijna
6. Planeta 51
7. Klopsiki i inne zjawiska pogodowe
8. Astro Boy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones