PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 985
ocen
6,3 10 1 25985
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

dla osoby doroslej jako film rodzinny to ok. troche oklepana historia, jakas planeta zielonych ludkow, i przyjezdzaja obcy tym razem obcym jest czlowiek.film tworcow shreka. shrek na pewno jest filmem wartosciowym i dla dzieci i dla doroslych ten film juz mniej

kdbw

Ale mimo wszystko chętnie się ogląda...najlepsze jest to co proste ;)

kdbw

Mi jednak się podobał film i właśnie uważam, że ma morał, i jest bardziej wartościowy dla dzieci niż Shrek. Ukazane są takie wartości jak przyjaźń, pomoc i tolerancja dla wyróżniających się-innych, trochę odmiennych, co wydaje mi się bardzo na czasie. Moim zdaniem warto obejrzeć, zwłaszcza z dziećmi.

buggie

Tak, tym bardziej, że film jest zrobiony tak, że może podobać się i dzieciom i dorosłym. Dzieciom - ze względu na komizm sytuacyjny, a dorosłym - ze względu na dialogi i na wiele odniesień filmowych do innych filmów science-fiction.

ocenił(a) film na 9
alkatra

To prawda, że może bawić i dorosłych, i dzieci, ale na pewno to starsi docenią walory animacji. Ja może tak bardzo nie doceniam tych treści moralnych, za to bardzo podoba mi się kreska. Muzyka też fajnie skomponowana i całość trzyma się w jednym kawałku. Mnie planeta bawiła praktycznie cały czas, ale wiadomo- to subiektywna ocena, kazdy ma inne poczucie humoru.

kdbw

W dobrej bajce musi być prosta fabuła. Dlaczego "oklepana" historia? Ja nie znam ani jednego filmu czy książki, w której bohater przyjeżdża na planetę, której mieszkańcy żyją jak Amerykanie z lat 50.

yetowy

Hehe..no ja też jakoś nie kojarzę bajki ani filmu w które została zastosowana taka zamiana ról nie wspominając o wplątaniu wątku Ameryki lat 50 z tymi ich śmiesznymi ciuchami i zupkami z puszki :)

kdbw

Czy my na pewno mówimy o tym samym filmie. Ja tam mam zupełnie odmienne zdanie o tym filmie. Uważam, że był super śmiechowy i ja jako osoba dorosła bawiłam się dobrze i z tego co widziałam podczas sensu to dzieciaki też wychodziły zadowolone.

ocenił(a) film na 10
kdbw

Bajka jest bardzo wartościowa, niesie przejrzysty przekaz, że to co nieznane nie musi być złe, uczy szacunku dla odmienności.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones