PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 985
ocen
6,3 10 1 25985
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

Bajka jest po prostu rewelacyjna, od bardzo dawna takiej nie oglądałam. Mogę szczerze powiedzieć, że jestem koneserem w tej dziedzinie.
Postacie budzą wiele ciepłych emocji, mi osobiście bardzo podoba się "Fafik", uroczy robot-pies, który zbiera kamyczki^^ Alien jako piesek również jest świetnym pomysłem.
Muszę przyznać, że wykorzystano wiele motywów z różnych filmów oraz zdarzeń (np. katastrofa UFO w Roswell) co uprzyjemniło mi seans.
Lata 50-te tworzą wspaniały klimat ( przez co bajka kojarzy mi się z filmem Miasteczko Pleasantville).
POLECAM ;)

użytkownik usunięty
emotional_me

No właśnie mnie tez pozytywnie zaskoczyły wszystkie te motywy jak np z "Deszczowej piosenki", "Obcego", "Rambo" świetne połączenie sporo momentów które tworzą uśmiech na twarzy ;D świetna bajka!!!

ocenił(a) film na 6
emotional_me

No ,bardzo fajna. Tylko ,że jest jedno ale - to że to kolejna bajka animowana,która po miesiącu po premierze będzie zapomniana ,bo wyjdzie jakiś Szrek albo inne Osły. Moim zdaniem robią te bajki ,ciągle tylko po to żeby przyciągnąć dzieciaki do kina. Nie robią nic ze stylem - ciągle te same oczy ,nosy ,włosy -to robi się już nudne . Moim zdanie powinni robić też więcej takich bajek jak "księżniczka i żaba" ,bo ukazują całe piękno świata ,no i inne takie pierdoły. "Księżniczka i żaba" to pierwsza od bardzo długiego czasu(niestety) bajka "?rysowana?".

emotional_me

zgadzam się, świetna animacja,
nie wiem czy wiecie ale jest to produkcja europejska, a dokładniej mówiąc w Madrycie ją stworzono,
a z USA pochodzą tylko głosy :-)

ocenił(a) film na 7
emotional_me

Bajka po prostu super.Ubawiłem się co nie miara.Dużo wątków filmowych (Odyseja kosmiczna, Alien, Rambo, Dzeszczowa Piosenka i nie tylko) i różnych znanych nam historii ( Ufo w Roswell, ukrywanie i zatajanie przez rząd wielu zdarzeń, itp.) doskonale wlepionych w fabułę bajki. Szczególnie spodobała mi się scena, w której bohater nuci muzyczkę z odysei kosmicznej.Prześmieszne i troszkę niecenzuralne ( w moich czasach, dialogi w bajkach były zupełnie inne, no ale czasy się zmieniają) dialogi upiększają całokształt bajki.Naprawdę rewelacyjna.Polecam!

ocenił(a) film na 10
Ciciu30

Wspaniały filme, a piesek i mały obcy - przekochane :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones