PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 985
ocen
6,3 10 1 25985
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

Czy to aby napewno dla dzieci? Tekst w stylu "jestem udupiony na tej planecie" albo "na ziemię szmato" ... Troszkę mnie to zaszokowało!

ocenił(a) film na 9
kasik_3

Oj żebyś ty słyszała jakich dzisiaj dzieciaki słów używają w swobodnych konwersacjach ;-)
Kilka przykładów jakie lecą z ust 9-12 latków (wiem, bo nieraz słyszę dzieciaki z sąsiedztwa).
"ciota"- to standard
"szmata" ew. "szmaciarzu"
"dupek"
"pedał" - to ostatnie jakie jeszcze jestem w sanie przytoczyć publicznie reszta to "podwórkowa łacina".

Stąd wynika, że twórcy filmu świetnie znają środowisko grupy docelowej, jednocześnie zachowując dość wysokie standardy.

ocenił(a) film na 7
gww15

Zgadzam się, że dzieciaki tak mówią i to jest norma. Jak się ma lat 10 i w górę to się uważa, że rzucanie mięsem jest fajne. To naturalny szczebel w drabinie rozwoju społecznego i ja to rozumiem. Ale jednak chyba w filmach animowanych nie powinno się... jak to ująć... upewniać dzieciaki w przekonaniu, że to naprawdę jest fajne.

użytkownik usunięty
gww15

W ciekawym srodowisku funkcjonujesz. To jakies doly spoleczne? Wspolczucie dla dzieci.

ocenił(a) film na 7

To raczej ty się nie orientujesz w jaki środowisku żyjesz :) "life is brutal" niestety takie są fakty!!!

użytkownik usunięty
kristof77

Orientuje sie doskonale, a menelom mowie nie.

ocenił(a) film na 10

przepraszam, ale w wersjii angielskiej nie ma takich tekstów

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones