PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=298583}

Planeta 51

Planet 51
6,3 25 985
ocen
6,3 10 1 25985
5,3 9
ocen krytyków
Planeta 51
powrót do forum filmu Planeta 51

zawiodłam się

ocenił(a) film na 7

po twórcach shreka spodziewałam się czegoś lepszego. W sumie to nie było żadnego momentu, gdzie bym się uśmiała, taka zwykła bajka, nic szczególnego. Ale obejrzeć można :)

emilka_cmok93

Nie zgadzam się, film naprawdę w swojej klasie dobry. Ciekawy pomysł na fabułę, dużo żartów. Odpowiedni zarazem dla dzieci i dorosłych. Mi się bardzo podobał.

emilka_cmok93

Było mnóstwo śmiesznych momentów. Mnie np. bawi takie poczucie humoru.

yetowy

Mnie się najbardziej podobał pies, wzorowany na Obcego. :)

matisleszno

mi się też podobał, taki fajny alienopodobny piesek. Ale z jakim charakterkiem i jaki złośliwy, gdy nie dostał tego, co chciał:) kolejna fajna postać w tym filmie.

yetowy

Mi się podobały oprócz postaci zabawne teksty :) Moi zadaniem Wierzbięta się znowu popisał :)

ocenił(a) film na 10
emilka_cmok93

po trójce Shreka? :> Shrek to tylko przy jedynce, no ewentualnie dwójce był godny polecenia. Planeta to coś nowego... wreszcie. Nie lubię odgrzewanych kotletów.

ocenił(a) film na 10
miraass

Shrek był pierwszą tego typu bajką i teraz wszyscy po kolejnych produkcjach spodziewają się nie wiadomo czego. Nie można tych wszystkich bajek porównywać w tych samych kategoriach. Moim zdaniem np. 'Planeta 51' jest świetna jeśli chodzi o humor sytuacyjny. Sceny z Fafikiem i śrubkami albo z syropkiem były naprawdę spoko :)

ocenił(a) film na 10
dodoo

Racja. Nie można wiecznie porównywać filmów do jakiś starych klasyków. Zresztą jestem wstanie zrozumieć, że nie każdemu może pod pasować. Niektórzy wolą oglądać dziesiątki razy ten sam film. O_o

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones