PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=814592}
6,0 54 371
ocen
6,0 10 1 54371
5,1 22
oceny krytyków
Planeta Singli 3
powrót do forum filmu Planeta Singli 3
ocenił(a) film na 7
myslicielka

Kiedy oglądałaś?

creativemagazine_pl

oglądałam pierwszą część i to mi wystarczy, szkoda czasu na to co polskie

ocenił(a) film na 7
myslicielka

Pomyliłeś z Listami do M - Planeta to nie kicz tylko kino producenckie z dopracowanym scenariuszem :)

khorints

z niczym nie pomyliłam, akurat Listy do M część pierwsza było to coś nowego o klimacie świąt, dobry rodzinny film, a planeta singli nic się nie trzymało do tego prostackie dialogi, polskie kino jest obecnie na ocenę max 3 nie więcej

myslicielka

kolejny polski troll

ocenił(a) film na 9
myslicielka

Kolejny wybitny krytyk.

leny1985

kolejna osoba przez którą będą powstawać tak denne filmy

myslicielka

kolejne rakotwórcze dzieło dla abnegatów umysłowych i turpistów...

ocenił(a) film na 7
myslicielka

myslicielka raczej nie lubi polskich komedii, ponieważ jej najlepiej ocenianym filmem jest Deep Throat (1972), a najlepszy aktor to Rocco Siffredi. De gustibus non est disputandum.

ocenił(a) film na 8
myslicielka

Nie oglądałeś, to wylot, a nie wprowadzasz ludzi w błąd. Jak obejrzysz wróć i wtedy możesz napisać nawet identyczny komentarz.

heros22pt

Musisz być płytkim człowiekiem skoro podobają Ci się takie filmy. A Twój poziom intelektualny sięga zera, widzisz ja gustuje w filmach gdzie trzeba się trochę wytężyć by zrozumieć jego sens albo chociaż żarty na poziomie a nie takie że nie wiesz czy się śmiać czy wyjść z sali. Także dziękuje ale zdecydowanie polskie filmy są dla ludzi którzy obejrzą wszystko co się im da bez żadnej krytyki za to nie załapią zagranicznych filmów chyba zbyt ciężkie na mózgi wielkości orzeszka.

ocenił(a) film na 8
myslicielka

Droga myslicielko, chyba mnie nie zrozumiałaś. Ja nie wspomniałem ani słowa o tym że film mi się podoba, po prostu zraziło mnie to, że komentujesz cokolwiek, a w jednym z komentarzy przyznaje aż się, że nie oglądałaś tego filmu. Napisałem, że jak obejrzysz możesz wrócić i napisać taki komentarz jeszcze raz, tylko musisz mieć poparcie doświadczeniem. Mówisz, że lubisz oglądać filmy, w których trzeba pomyśleć, a nie pomyślałaś odpowiadając na mój komentarz. Delikatna hipokryzja. Chodzi o to, że nie oglądając komentujesz i wprowadzasz ludzi w błąd. Nigdy nie jest tak, że "nie muszę oglądać żeby wiedzieć że to dno". Obejrzyj proszę Cię i wtedy masz prawo napisać najgorsze opinie o tym. Oczywiście spodziewac się po tobie można bardziej "nie będę się do tego zniżać " , ale jest wyjście i z tej sytuacji. Wystarczyło napisać "nie będę oglądać, bo myślę że to kolejny polski kicz". Nie wprowadzaj ludzi w błąd !
Ps. Stwierdzenie o moim poziomie intelektualnym na podstawie tego co mi się podoba jest delikatnie smieszne, bo prawdopodobnie w szachach, matematyce albo czym kolwiek gdzie trzeba pomysleć, miałabyś marne szanse ze mną (taki kąsek na koniec, tak samo merytoryczny jak Twoje stwierdzenie, bo przecież się nie znamy ;) )

heros22pt

Miło, że wspominasz o hipokryzji która jak widać dotyczy również Ciebie. Nie musiałeś napisać o tym czy film Ci się podoba aby zaznaczyć swoje zadowolenie. Każdy człowiek swój rozum ma i mimo zobaczenia cudzych opinii wie czy film jest w jego guście czy też nie, także mówienie mi o tym co i kiedy mam napisać lub jak sformułować wypowiedź jest nie na miejscu.

ocenił(a) film na 8
myslicielka

Przepraszam, może za dużo "prostych" komedii się naoglądałem i nawet nie jestem w stanie dobrze interpretowac swoich słów, ale nie widzę tu ironii. Nie napisałem ani tego, że mi się ona podoba, ani że nie podoba, choć jak już tak bardzo chcesz znać moje zdanie, to jak na polskie standardy jest to jedna z lepszych komedii romantycznych. Ale również stanąłbym w obronie jakiegokolwiek filmu, jeśli jawnie OSZUKIWAŁA BYŚ ludzi, pisząc tak niejednoznaczny komentarz. Poza tym, pisać możesz co chcesz, ja nic nie narzucam jak napisałem wcześniej już. Po prostu wyrażanie opinii bez zapoznania się z materiałem jeśli nie jest nie zgodne z regulaminem filmwebu, to na pewno jest moralnie niedopuszczalne, chociaż ... Zależy jakie człowiek ma morale ... . Generalnie raczej nie komentuje niczego i nie odpowiadam na zaczepki, dla tego ucinam to. Życzę miłego życia w snobowskim przeświadczeniu o byciu w wyższej klasie społecznej od społeczeństwa oglądającego polskie komedie romantyczne ;) to trochę jak kastować ludzi po studiach > nad ludźmi po zawodówce. (Od razu zaspokoje Twoja ciekawość, należę do tej pierwszej grupy, ale nie wywyższam się nad drugą). Powodzenia w życiu...

myslicielka

10/10. Trzeba nie mieć do siebie szacunku, żeby oglądać takie gnioty.

ocenił(a) film na 1

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones