PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558565}

Pożyczony narzeczony

Something Borrowed
6,2 59 725
ocen
6,2 10 1 59725
3,3 3
oceny krytyków
Pożyczony narzeczony
powrót do forum filmu Pożyczony narzeczony

Rzadko mi się zdarza, ale wyrzucę z siebie tutaj moje poseansowe emocje :) Podczas sceny w deszczu już bałam się, że to koniec i już robiłam się podirytowana wyobrażając sobie te zdesperowane kobiety, które kibicują Rachel i uważają, że zasłużyła na tą miłość, bo ta druga to ta zła, bo jest głośna, pusta i jakaś tam jeszcze, nie to co ta inteligentna i "głęboka" Rachel. Strasznie nie lubię tego w filmach. Zawsze te atrakcyjne kobiety, które są w związku są robione na te puste i niedobre, a te biedne ciche, zakochane myszki są dobre i to nic, że chcą egoistycznie rozwalić komuś życie. Obrzydliwa, ohydna egoistka (tydzień przed ślubem jeszcze zostawia przyjaciółkę, bo jest biedna, skrzywdzona i poszkodowana). Zresztą tak naprawdę cały czas ma do niej jakąś pogardę i cały czas jest fałszywa. A jaka niedobra ta Darcy, wszystko jej zabiera, a ta łaskawie stwierdza, że jednak pojawi się na ślubie.

Generalnie film w swoim banale całkiem niebanalny. A to, że facet jest totalną ciotą i nie wart jest komentarza to inna sprawa. Ku przestrodze, żeby trzymać się z daleka od takich ludzi.
Jednak w sumie finalnie jednak dobrze się stało, okropni zakłamani ludzie zeszli się na koniec i niech sobie razem będą.

domiczella

:):):):):) popieram

użytkownik usunięty
aga7765

W tym filmie wszyscy są siebie warci !

aga7765

Ja uważam, że wszystkie 3 główne postacie były zepsute, jedyna pozytywną, normalną osobą był Ethan, do którego sama miałam ochote się przytulić. Rachel to zakompeksiona laska, mająca syndrom ofiary. Jest przyjaciółką Darcy, bo chciałaby mieć taką przebojowość jak ona, sięgać po wszystko na co ma ochote mrugnięciem oka, jednocześnie wiedząc, że nigdy taka nie będzie. Czy to ją usprawiedliwia? Nie. Zamyka się sama z jej narzeczonym ukradkiem jak para nastolatków przed rodzicami, cały czas chce rozbić ich związek, ale jedyne co stoi na przeszkodzie to niezdecydowany Dex, gdyby on podjął decyzje to nawet nie myślałaby przez sekundę o Darcy. I właśnie cipeusz Dex - nie wiem co obie w nim widziały - tą postać ma się ochote udusić gołymi rękami. Ciekawe czy potrafi wybrać chociaż pizze z menu. No i „czarna owca” Darcy. Tak - poszkodowana, bo zdradzona przez dwie bliskie osoby na raz - najgorsza forma zdrady. Z drugiej strony wcale nie miała wyrzutów sumienia (choć twierdziła inaczej), że zdradzała narzeczonego, jak się dowiedziała o ich zdradzie to darła się w niebogłosy zapominając, że przed chwilą oznajmiła, że jest w ciąży. Do tego prawdziwa przyjaciółka wie, że podoba jej się jakiś facet i próbuje ich zeswatać, a dla niej to było po prostu wyzwanie na koszt Rachel. Na pewno cały czas widziała, że coś jest między nimi, ale czuła satysfakcje, że to ona ma Dexa. Także wszyscy tam byli siebie warci. Ja tam zapraszam Ethana do siebie. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones