Film

Never Back Down 2: The Beatdown

2011 1 godz. 39 min.
6,8 27 393
oceny
6,8 10 1 27393
3 727
chce zobaczyć
{"id":"605001","linkUrl":"/film/Po+prostu+walcz+2-2011-605001","alt":"Po prostu walcz 2","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/50/01/605001/7573499.2.jpg"}
W koledżu rozpoczynają się rozgrywki MMA, których uczestnikami są studenci.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Za zamkniętymi drzwiami z pozoru nie wyróżniającego się niczym college'u planowany jest finałowy pojedynek w podziemnych rozgrywkach MMA. Ex-gwiazda MMA, Case Walker (Michael Jai White) przygotowuje do walk czwórkę studentów, z których każdy musi pokonać własne słabości i stawić czoła indywidualnym problemom. Case nauczy ichZa zamkniętymi drzwiami z pozoru nie wyróżniającego się niczym college'u planowany jest finałowy pojedynek w podziemnych rozgrywkach MMA. Ex-gwiazda MMA, Case Walker (Michael Jai White) przygotowuje do walk czwórkę studentów, z których każdy musi pokonać własne słabości i stawić czoła indywidualnym problemom. Case nauczy ich powalających technik sztuk walki i pokaże jak walczyć w najbardziej wyczerpującym turnieju - The Beatdown. W filmie pojawia się: mistrz UFC Lyoto Machida, zawodnik MMA Scottie Epstein i zawodnik UFC Todd Duffee.

studio
Stage 6 Films (przedstawia) / Baumgarten Management and Productions (BMP) / Mandalay Pictures
inne tytuły
Po prostu walcz II (alternatywna pisownia) Polska
Więcej...
Film kręcono w Baton Rouge (Luizjana, USA).
Zdjęcia do filmu kręcono od września do listopada 2010 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.