Evan Peters I

Evan Thomas Peters

8,5
46 570 ocen gry aktorskiej
Evan Peters I
Evan Peters urodził się w Saint Louis w stanie Missouri. Zainteresował się aktorstwem, kiedy wraz z rodziną przeniósł się do Grand Blanc w stanie Michigan. Peters marzył o poznaniu sióstr Mary-Kate Olsen i Ashley Olsen, dlatego postanowił zostać aktorem. Zauważył go Bob Lamb, który uwierzył w talent młodego aktora i pokazał go managerowi Craigowi Wargo. Ten namówił młodego Petersa, aby przeniósł się do Los Angeles i tam próbował swoich sił w aktorstwie. Rodzice postanowili wspierać syna i razem z nim przenieśli się do Burbank w Kalifornii, gdzie mieszkają do dziś. Do tej pory młody aktor zagrał w wielu filmach i serialach, takich jak Zbuntowany Adam, gdzie grał tytułową rolę. Największy rozgłos przyniosła mu rola Tate'a Langdona w bijącym rekordy popularności American Horror Story.
Zobacz pełny opis

dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 20 stycznia 1987

miejsce urodzenia: Saint Louis, Missouri, USA

wzrost: 180 cm

Złoty Glob
Zdobył Złoty Glob, 5 innych nagród oraz 12 nominacji
Sprawdź wszystkie nagrody
Ma starszego brata Andrew oraz starszą siostrę Michelle.
Był brany pod uwagę do roli Peeta w filmie "Igrzyska śmierci". Ostatecznie angaż otrzymał Josh Hutcherson.
Wystąpił w następujących reklamach:
- 2003 r. - ubezpieczenia Progressive Insurance;
- 2004 r. - słodycze firmy Sour Patch Kids; konsole do gier Playstation 2; strona internetowa Moviefone; płatki śniadaniowe Kelloggs; pizzerie Papa John's Pizza.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Fajnie gra i ma piękne oczy!

Już w AHS był świetny, ale to jak wcielił się w postać Dahmera to po prostu mistrzostwo.

Świetny w roli Dahmera. Genialnie pokazał ten spokój i pustkę w oczach, jaką posiadał Dahmer. Dzięki niemu ten serial, (który sam w sobie już jest świetny) sporo zyskuje. Zdecydowanie będę musiał obejrzeć inne filmy z nim.

Nie mogę się napatrzeć

Bardzo zdolny młody aktor, będę śledzić jego karierę. Potrafi być bardzo przekonujący jako psychopata a także dobrze potrafi zagrać miłego chłopaka,
żałuje tylko że to nie on zagrał Peety w igrzyskach, byłby idealny....sądzę że Hollywood już zaczyna powoli go doceniać.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones