film

Po zachodzie

Abendland
2010
1h 28m
6,3 102
oceny
6,3 10 1 102
8,0 2
oceny krytyków
Najnowszy film Nikolausa Geyrhaltera to poemat o świecie, który budzi się po zachodzie słońca. Dokument bada kulturę Zachodu, kontynent, który egocentrycznie uważa się za... Zobacz pełny opis

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Po zachodzie zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

Najnowszy film Nikolausa Geyrhaltera to poemat o świecie, który budzi się po zachodzie słońca. Dokument bada kulturę Zachodu, kontynent, który egocentrycznie uważa się za stojącego na szczycie cywilizacji, a którego ekonomia przechodzi gwałtowną zmianę z bardzo przyziemnymi skutkami. Kamera obserwuje kontrastujące ze sobą obrazy: nocnąNajnowszy film Nikolausa Geyrhaltera to poemat o świecie, który budzi się po zachodzie słońca. Dokument bada kulturę Zachodu, kontynent, który egocentrycznie uważa się za stojącego na szczycie cywilizacji, a którego ekonomia przechodzi gwałtowną zmianę z bardzo przyziemnymi skutkami. Kamera obserwuje kontrastujące ze sobą obrazy: nocną praca i imprezowe szaleństwa, narodziny i śmierć, odpowiedzi, które usłyszeć można jedynie w półmroku, językową Wieżę Babel, codzienność redakcji newsów i świat polityki. Dzięki tej dokładnej obserwacji pod osłoną nocy, mamy okazję spojrzeć na znane nam obrazy tak, jakbyśmy je widzieli po raz pierwszy w życiu.

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

tytuł

użytkownik usunięty

Czy na pewno tytuł został dobrze podany? Spotkałam wersję "Po zachodzie" która chyba bardziej pasowałaby do treści filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones