PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8716}

Pocałunek wampira

Vampire's Kiss
6,2 6 902
oceny
6,2 10 1 6902
7,0 4
oceny krytyków
Pocałunek wampira
powrót do forum filmu Pocałunek wampira

.. Sam wyjeżdża na jakąś lipną delegację a Kumplowi zleca próbę uwiedzenia
Narzeczonej. Temu niezbyt

ta rola odpowiada ale zgadza się.
Bardzo podoba Mu się Narzeczona Cage'a i ma na Nią wielką chrapke a z 2-giej strony
nie chce zawieść

przyjaciela.
Sytuacja wymyka się z pod kontroli. Narzeczona Caga dowiaduje się o intrydze i wpada
we wściekłość .

Na złość Cagowi przejmuje inicjatywę i doprowadza do romansu z Przyjacielem.
Zakochują się w sobie i

film kończy sie ich ślubem do którego Cage właściwe doprowadził. Cage rozumie swój
błąd i wszyscy

pozostają przyjaciółmi. Super fajna i mądra komedia. Nie umiem jednak tego filmu
znaleść w

filmografii Cage'a. Prosze ! Kto coś wie to niech coś napisze.... franken@interia.pl

użytkownik usunięty
franken

Może miesiąc ,,miodowy w las vegas'' tam był ślub jakiś :)

franken

Znalazłem ten film nazywa się "Zandalee" tu masz więcej info: http://www.filmweb.pl/film/Zandalee-1991-11937

bartekdy

Niee bart ' pewny nie jestem ale opis Zandalee mi nie pasi coś , .. tamto była lekka komedia z pieprzem , żadnych tragedii nie było i wszystko sie fajnie skończyło. Tam Cage - prowokator padł ofiarą własnej prowokacji . Ale obejrze zandalee to Ci napisze....... Dzięki

franken

I jak oglądałeś już?

bartekdy

Całego nie widziałem ale widziałem fragmenty na Youtube Ale to na pewno nie TEN film ->> szukam dalej ,,,,,,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones