PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=691}

Pociąg z forsą

Money Train
6,4 21 228
ocen
6,4 10 1 21228
6,0 6
ocen krytyków
Pociąg z forsą
powrót do forum filmu Pociąg z forsą

Bardzo niedoceniony film, a szkoda bo dla przykładu niektóre powielane kilkunasty raz gnioty znanych i wypalonych aktorów filmów akcji mają wyższe noty od Pociągu z forsą.. Duet Snipes- Harrelson myśle że nie gorszy od Gibson- Glover, może słaba nota to wina tego że ani Snipes ani Harrelson (zwłaszcza ten drugi) nie są standardowymi aktorami kina akcji...

ocenił(a) film na 8
SzymonS1

zgadzam sie ,ocena zdecydowanie za niska ,stary dobry film akcji ,dzis juz takich nie robia. Film w sam raz na swiateczny wieczor z polsatem ;)

ocenił(a) film na 8
Hasziszijjin

Film ma oprócz świetnej akcji także pomyślaną fabułe, chociaż wiadomo że mocno naciągniętą jak to w filmach akcji, ale żeby np. 20-ty któryś tak sam film Seagala miał wyższą notę od Pociągu z forsą to skandal, zerknąłem na noty w zagranicznych portalach i tam są wręcz skandaliczne.. szkoda bo to akcja najwyższych lotów...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
SzymonS1

Żartujecie? Taki kiepski film?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
SzymonS1

Mi kiedyś nie przypadł do gustu bo to lata 90, czyli najlepsze w historii kina akcji/sensacyjnego i było tego tyle, że tym się nie zachwyciłem. Po latach ogląda się go znacznie lepiej. Mocne 7/10 a gdybym mógł dałbym 7,5.

LeoMessi86

Też tak oceniam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones