PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=803230}
6,6 7 895
ocen
6,6 10 1 7895
5,9 9
ocen krytyków
Pod ciemnymi gwiazdami
powrót do forum filmu Pod ciemnymi gwiazdami

Za jednym z portali: "Moll (Jessie Buckley - "Tabu") żyje na małej wyspie, w odizolowanej społeczności, pozostając pod wpływem konserwatywnej matki. Wszystko zmienia się wraz z pojawieniem się tajemniczego outsidera, podejrzanego o serię brutalnych morderstw (Johnny Flynn - "Geniusz")."
Trailer:
https://www.youtube.com/watch?v=l6CWOjYSGH8


ocenił(a) film na 6
pogodno_2

No właśnie patrzę i widzę że zawirowania z tytułami itp. A film warty uwagi.

laxman

Polskie tłumaczenia powinny dostać swoją kategorię w ramach nagród "największa kicha" ;) Filmu jeszcze nie widziałam, ale nie odpuszczę.

laxman

Wiecie moze gdzie mozna ten film obejrzec?

ocenił(a) film na 6
aawantura

Jedynie słabe wersje do pobrania. Oczywiscie o poslkiej premierze, a nawet o napisach pl można zapomnieć

laxman

Jakby byla dobra wersja po ang to moge zrobic napisy :)

ocenił(a) film na 6
aawantura

Kurcze, nie ma nic.
Jeszcze zadnej wersji chociażby przeciętnej. A sprawdzałem każdy tytuł po kolei!

laxman

jest juz dobra wersja od paru dni w necie ;)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Racja, racja, dzięki! Chyba dziś wpadnie, bo bardzo mnie ciekawi.

ocenił(a) film na 8
aawantura

W kinie :)

ocenił(a) film na 7
Venatrix

Otóż to....

pogodno_2

Do kina już!!
Skoro chcecie obejżyć film, premiery puszczają to dlaczego szukacie w necie?

Rod_filmweb

A gdzie ja napisałam, że NIE w kinie? ;)

pogodno_2

Skierowałem to do komentujących :) źle trafiłem. Pozdrawiam

Rod_filmweb

Jeśli Ci to poprawi humor, robię-zdecydowanie powyżej-średnią krajową wizyt w kinie tego narodu, ba jestem z tego bardzo dumna ;) Wczoraj przeczytałam Twoją wypowiedz po powrocie z "Najlepszych polskich 30'" Vol. 3, więc się ubawiłam nieco ubawiłam. I żeby z tej wymiany zdań coś pozytywnego wyniknęło, polecam wszystkie części tego cyklu, bo polskie dokumenty mają się świetnie. I co najważniejsze-raczej nie da się ich zobaczyć w sieci, są tylko w kinie studyjnym;) Pozdrawiam słonecznie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones