PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=666327}
3,1 1 084
oceny
3,1 10 1 1084
Pod powierzchnią
powrót do forum filmu Pod powierzchnią

Moim zdaniem jest całkiem ciekawy, ryba o dziwo nie animowana, a tragicznie nie wygląda co jest dużym plusem, filmem klasy B również nie zajeżdża...widziałem różne gnioty, ten film oglądałem do końca i uważam, że był całkiem znośny :) dam zawyżoną ocenę z tego względu, że 2,4 to stanowczo za mało przy nie jednym g*wnie jaki już widziałem.

Masters3

Dokładnie. Widywałem gorsze filmy, a ten nie prezentuje się aż tak źle.

ocenił(a) film na 6
Masters3

dzięki bardzo właśnie oglądam....

ocenił(a) film na 2
Masters3

Nie no bez jaj jako komedia bardzo fajne nawet ale ta ryba i w ogóle zachowanie to maks 2 więcej nie dam chociaż jestem bardzo tolerancyjny .

ocenił(a) film na 7
soviet100

Są gusta i guściki, ciekawi mnie jak ocenił byś film Snuff 102, Srpski film albo chociażby ostatnią amatorską produkcję polskiej wytwórni Far Cry - last travel :) duża rozbieżność pomiędzy 1, a 2 w Twoim przypadku ;) ale to Twoja ocena, nie podobało się to ok...idź komentuj pozostałe komentarze, tam Ci przytakną i będziesz miał poparcie :)

ocenił(a) film na 2
Masters3

Oczywiście że są gusta i to jest kwestia indywidualna . Oglądałem ostatnio też niskobudżetową produkcję nie pamiętam nazwy coś o potworze o wikingach i to mi się podobało . Nie oglądałem żadnego z powyższych filmów o których mówisz .

użytkownik usunięty
Masters3

Też widziałem wiele nieprawdopodobnie marnych filmów klasy: "B" czy nawet "C" bądź nawet legendarnych "D", ale głupota owych tłuczków w tej łódce po prostu zmiata wszystko inne co widziałem.

- Najlepsze było jak krzyczeli do tej ryby: " co od nas chcesz, co ci zrobiliśmy?!?". Tak dialogi w tym "filmie" były genialne!

- Dobre też było jak załatwili drugie wiosło, próbując załatwić ów rybę. Choć wiadomo, ze ryba jest cwańsza od tych kretynów, i widzieli co zrobiła (i w jak doskonałym STYLU i z gracją) z pierwszym wiosłem.

- Dobre też było, jak Rybol (z szacunku z dużej L :) dziabnął tą pierwszą laskę w łapę, ta się wykrwawia, a oni siedzą jak po LSD i się gapią, zamiast wiosłować od razu jednym wiosłem do brzegu.

- Bezbłędne było również, jak ten matoł w okularach kręcił cały czas wszystko, nawet jak potrzebowali każdej pary rąk do wiosłowania. Tego okularnika pierwszego bym wrzucił Rybolowi na pożarcie. Oczywiście wcześniej bym go pociął na drobne kawałeczki, by oszczędnie Rybola nęcić.

- na uwagę zasługują też nieprawdopodobne efekty specjalne hehe. Rety już w latach 60 mieli lepsze efekty bez kitu..

Ogólnie, mistrzowski filmik jak widać same plusy HE HE HE ;pp

ocenił(a) film na 7

"jeszcze jeden świr w krainie świrów :)" <- niezłe motto masz w profilu :D to Twój cytat? z pewnością pasował byś do tej łódki :) pozdrawiam

użytkownik usunięty
Masters3

Nie to cytat z kultowego filmu: "Fear and Loathing in Las Vegas" mały ignorancie.

Ps: a Ty byś gamoniu pasował do roli tej ryby.

ocenił(a) film na 6

jej po co taki wielki krytyk zabiera się do oceniania filmu o morderczej rybie ? Właśnie to film o rybie więc wiele bym od niego nie wymagał. Fajnie, że twórcy się postarali i sklecili naprawdę niezłe stworzenie. W dzisiejszych czasach to prawdziwa perełka, bo przygotowania czegoś takiego to sztuka, w przeciwieństwie do komputerowych wycieków z Asylum. Do takich filmów trzeba mieć dystans. Jak się go nie ma to marnujecie swój czas i innych. Post MASTERA3 był rzeczowy i obiektywny. Po przeczytaniu jego opinii dostałem dokładnie taki film jakiego się spodziewałem, a tak pewnie bym go nie obejrzał, myśląc, że to kolejny komputerowo-mosterowy-horror badziew.

Dzięki za rzeczowe komenty, a nie ból pewnej części ciałą

użytkownik usunięty
Newelowsky

"jej po co taki wielki krytyk zabiera się do oceniania filmu o morderczej rybie"

- bo jestem wędkarzem (lol)..

Masters3

Trafiłem na ten film w necie i po zajrzeniu na ocenę filmwebowiczów, pomyślałem sobie: obejrzę początek do pierwszego trupa i dam se siana, a tymczasem film wciąga. Nie efekty (rzecz podstawowa w horrorze), ale otoczka psychologiczna (to film psychologiczny, a nie horror). Gdyby był jakiś lepszy reżyser, większy budżet i zamiast ryby, coś bardziej prawdopodobnego, to można by z tego więcej wycisnąć.

Masters3

Niezły film.

Masters3

Jak to krzyczał jeden z bohaterów "Niemożliwe!!! ". To prawda, niemożliwe jak tragiczny jest ten film :D chociaż muszę przyznać, że już dawno nic mnie tak nie rozbawiło.

ocenił(a) film na 5
Masters3

No muszę się wypowiedzieć. Nie wytrzymię. Moim zdaniem w tym filmie nie chodzi o rybę, tylko o tych ludzi, jakie się z nich wredne istoty okazały, gorsze od tej ryby. To jest triller psychologiczny. Tytuł też jest dwuznaczny, nie? Pod powierzchownie normalnymi nastolatkami kryją się kreatury. Zagrożenie jakie stworzyła ryba, odsłoniło egoistyczną i bezwzględną naturę bohaterów. Zbyt przerysowane postawy i dialogi naiwne i głupawe niestety, częściowo można tłumaczyć ekstremalną sytuacją. Ale mógł to być lepszy film. Alem się rozpisał, uff.

ocenił(a) film na 7
pared

Tak

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones