Film

Pod słońce

The Shadow Dancer
2005
1 godz. 40 min.
6,8 2 286
ocen
6,8 10 1 2286
1 663
chce zobaczyć
Jeremy Taylor (Joshua Jackson) pracuje jako początkujący wydawca w Londynie. Marzy, by zostać pisarzem. Kiedy jego pracodawca wysyła go do Włoch, do Toskanii, żeby... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Pod słońce zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Jeremy Taylor (Joshua Jackson) pracuje jako początkujący wydawca w Londynie. Marzy, by zostać pisarzem. Kiedy jego pracodawca wysyła go do Włoch, do Toskanii, żeby odnalazł słynnego pisarza Weldona Parisha (Harvey Keitel) i zmusił go do napisania nowej książki, jego życie zmienia się na zawsze. Weldon Parish wiedzie wygodne życie kręcąceJeremy Taylor (Joshua Jackson) pracuje jako początkujący wydawca w Londynie. Marzy, by zostać pisarzem. Kiedy jego pracodawca wysyła go do Włoch, do Toskanii, żeby odnalazł słynnego pisarza Weldona Parisha (Harvey Keitel) i zmusił go do napisania nowej książki, jego życie zmienia się na zawsze. Weldon Parish wiedzie wygodne życie kręcące się wokół przyjaciół, koni, wina i swoich trzech pięknych córek. Nie zamierza wracać do pisania i odrzuca propozycje wszystkich wydawców. Ale Jeremy podoba mu się na tyle, że przedstawia go swojej rodzinie. Jedna z córek - Isabella (piękna Claire Forlani) natychmiast zdobywa serce Jeremy'ego, a Weldon pomaga mu otworzyć się na świat i znaleźć swoją drogę w życiu. Tak oto dzięki Weldonowi, Jeremy uczy się życia i miłości. Ale czy i on nauczy się czegoś od młodego pisarza? Czy gdzieś spotkają się drogi ucznia i mistrza?

studio
Backup Films / Fierce Entertainment / FSF (UK) 2004/5 Fund First Partnership LLP / Więcej...
tytuł oryg.
The Shadow Dancer
inne tytuły
Shadows in the Sun USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu były kręcone w Abbadia San Salvatore, Chiusi, Val d'Orcia (Włochy) oraz w Londynie (Anglia, Wielka Brytania).
Film kręcono 54 dni. Od 3 maja do 26 czerwca 2004 roku.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych