PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=603930}

Pod skórą

Under the Skin
5,6 18 151
ocen
5,6 10 1 18151
7,3 30
ocen krytyków
Pod skórą
powrót do forum filmu Pod skórą

Oglądamy w filmie wiele scen rozbieranych z udziałem głównej bohaterki i nurtuje mnie strasznie pytanie, czy oglądamy w nich faktycznie nagą Scarlett Johansson, czy może są to dublerki zastępujące ją w tych niewygodnych ujęciach? Ktoś może wie, jak było naprawdę?

ocenił(a) film na 3
DJ_Gruby

Tak, to była ona.
http://www.inquisitr.com/1830152/why-scarlett-johansson-agreed-to-go-nude-in-und er-the-skin/

ocenił(a) film na 8
DJ_Gruby

Hahaha, pytasz, jakbyś chciał mieć pewność, że możesz sobie zwalić do jej prawdziwego, nagiego ciała :D To powinno być oczywiste, że aktor przed filmem jest zaznajamiany ze scenariuszem, a szczególnie o kwestii nagości, a kiedy się nie zgodzi po prostu nie przyjmuję roli. Dublerzy zastępują aktorów tylko w niebezpiecznych scenach, a i tak nie zawsze. Także na przyszłość nie ośmieszaj się.

luk11c4

W sumie nie do końca. Znane są przypadki używania dublerów właśnie do scen erotycznych lub rozbieranych, tylko mi się przykładów szukać nie chce.

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

No to to jest już kompletny brak profesjonalizmu. Ja nie słyszałem o takim czymś. Przecież sztuka niejednokrotnie łączy się z nagością i każdy artysta powinien być na to gotowy, szczególnie aktor...

luk11c4

W google wpisałem z ciekawości i przykładów cała masa i wszystkie dotyczą raczej kobiet. Dublerki od tyłków i piersi bo się aktorka wstydzi :)

luk11c4

https://naekranie.pl/artykuly/aktorki-zastepowane-przez-nagie-dublerki-tylko-dla -doroslych/2 Tu parę przykładów. Najśmieszniejszy z Gry o Tron, gdzie głowę do ciała dublerki montowano komputerowo :D

ocenił(a) film na 8
RadoslawKamil

Jprdl... Całe moja wiedza o nagich aktorkach legła w gruzach -.- Czyli jednak pomyliłem się i muszę oddać DJ_Grubemu, że miał rację, że nie miał pewności, że w'ali do prawdziwego ciała Scarlett XD W sumie to trochę żałosne, żeby wyręczać się w takich scenach dublerem, ja na miejscu reżysera bym nie pozwolił na takie coś - nie po to się płaci ciężką kasę aktorowi, żeby nie mógł się trochę dla roli poświęcić... Wstyd.

luk11c4

W paru miejscach opisano,że to właśnie reżyser życzył sobie dublera. A większość przypadków to aktorki świeżo po ciąży, więc w sumie się nie dziwię :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones