PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1331}

Podejrzany

Under Suspicion
7,3 17 135
ocen
7,3 10 1 17135
6,8 8
ocen krytyków
Podejrzany
powrót do forum filmu Podejrzany

Tym cytatem (moze nie dokladnym) z 'Bruneta wieczorową porą' chcialem zarysowac lekkomyslnosc zeby nie powiedziec głupote uzytkowników maruniooo@ ... oraz Byron de Belleme.
Ale kino! 28 marca 21:50 'Poderzany'. Myśle, może obejrze, a sprawdze na filmwebie ten filmik i ... pooglądane :/
Pomyslcie na przyszlosc o ludziach, ktorzy chca przeczytac opinie PRZED obejrzeniem filmu. Teraz taki chłam w TV leci, że trudno coś dobrego wybrać. A jak sie nadarza okazja to... brak słów.
Oczywiste jest ze nie chcielibyscie dowiedziec sie 'za duzo' o takich filmach jak np. '6ty zmysl', 'Inni' czy 'Piła' przed ich obejrzeniem, bo to by zabawe popsuło. Czytalem juz kilka tego typu postów, ktory juz w tytule zdradzaly szczegoly filmu. Jednak zawsze bylo to akurat po obejrzeniu i wtedy czytalem tylko odpowiedzi wkur.... kinoma. W koncu i na mnie trafilo... wiec UPRZEDZAJCIE W TYTULE POSTU - 'nie ogladales, nie czytaj' i nie zdradzajcie za szybko co i jak. bo jeszcze kilka wersow z tresci postu widac :)
Jesli ktos nie ogladal 'Podejrzanego' to niech nie czyta tych ponizszych postów bo w kilku "dostajemy odpowiedź". Ale z tego co piszą to podobno niezly :)

pozdr

ocenił(a) film na 8
malpa

P.S. MOze jednak warto obejrzec ten film mimo znajomości rozstrzygniecia.....?

ocenił(a) film na 10
malpa

wiesz moim zdaniem nie powinieneś mieć pretęsji do nas, ponieważ zawsze masz możliwość nie zjerzdżania na dół ekranu i patrzenia na komętarze...zresztą komętarze do filmów z regóły ujawniają wszystko...Twój wybór mogłeś nie patrzeć, to jest wielki błąd mnie zawsze też korci przeczytanie komętarzy przed filmem ale nigdy tego nie robie...pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
TPS

Parę postów wcześniej pisałem do Ciebie grzecznie. Jednak stwierdzam, że
jesteś BARAN...
Warszawka to jednak dno...

ocenił(a) film na 7
TPS

O mój Boże drogi jedyny...
Hahaha

Po przeczytaniu tego oto tutaj komentarza nie mogłem do siebie dojść przez 5 minut:

"malpa wiesz moim zdaniem nie powinieneś mieć pretęsji do nas, ponieważ zawsze masz możliwość nie zjerzdżania na dół ekranu i patrzenia na komętarze...zresztą komętarze do filmów z regóły ujawniają wszystko...Twój wybór mogłeś nie patrzeć, to jest wielki błąd mnie zawsze też korci przeczytanie komętarzy przed filmem ale nigdy tego nie robie...pozdrawiam"

Panie... co pan!? Ktoś policzy>? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones