PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119081}

Podróż Jednorożca

Voyage of the Unicorn
6,9 1 160
ocen
6,9 10 1 1160
Podróż Jednorożca
powrót do forum filmu Podróż Jednorożca

bajka na "kaca"

ocenił(a) film na 4

4/10 nie ma zachwytów, chociaż lubię tego typu klimaty. zbyt "poprzeciągane" sceny "walki", kiepskie kostiumy, wiele błędów.
Podobał mi się bardzo dół statku, chyba najlepszy w tym filmie, cała mitologia jest tu dobra, ale ten film niestety wymięka choćby przy takiej perełce jak Fantagiro - z tej samej dekady.

ocenił(a) film na 3
sajtafari

Niestety racja, typowy telewizyjny produkcyjniak z początku wieku, taka Narnia dla ubogich. Obejrzałem to tylko z uwagi na udział Ocean Hellman (królowa Titania) czyli Nicole z kultowego serialu z lat 80tych Niebezpieczna zatoka. Jest to moja miłość z czasów dzieciństwa, aktorka którą do dziś darzę dużą sympatią i sentymentem. Niestety nie zrobiła ona specjalnej kariery "wycierając" się tylko w tv produkcjach i serialach, do tego w epizodach. Od 2006 więcej się nie pojawiła i najprawdopodobniej zakończyła już karierę, szkoda...

ocenił(a) film na 8
sajtafari

Właśnie sceny walki były z całego filmu najciekawsze, raczej niektóre dialogi były zbyt przedłużone. Na film natrafiłem przez przypadek, bo ktoś szukał na innym forum i nie pamiętał tytułu, a mnie udało się znaleźć.

Nie przepadam za taką fantastyką, ale film mi się podobał, choć to prawda, że do Narnii mu daleko. Jeszcze tego "Fantagiro" muszę sprawdzić.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones