PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=257264}

Podwójna tożsamość

The Death and Life of Bobby Z
6,4 10 665
ocen
6,4 10 1 10665
Podwójna tożsamość
powrót do forum filmu Podwójna tożsamość

Chociaż właściwie, to był dramat, na paru scenach się uśmialam :). Jedna z najlepszych ról Paula.
Ale mogliby dac inną aktorkę, zamiast Oliwii. Nie mam nic do niej, ale jakoś mi tutaj nie pasowala.

ocenił(a) film na 7
WiolaP_fw

Film naprawdę dobry :) Faktycznie, jedna l lepszych ról Paula ( on miał taki fajny luźny styl grania, charakterystyczny dla niego ). Co do aktorki, świetnie było znowu zobaczyć Oliwię, uwielbiam ją ( jedna z ładniejszych ). Myśle że przesadziłeś trochę. Jak dla mnie całkiem fajnie zagrała :) ( pierwszy raz ją widziałem u boku Paula, to było dla mnie coś nowego ). Pewnie wolałbyś Eve Mendes albo Jordane Brewster? :P

pionder23

Wiola to raczej dziewczyna, nie uważasz? ;) Ja tam - piszę również do Wioli- traktuje ten film jako komedię. I za dobrą zabawę daję 7 . A może jak jeszcze raz obejrzę to dam 8 !? Zaś co do Olivii, jak bym już musiał zamieniać, to może na Brooklyn Decker ;) ? Albo Amber Heart w wersji "włosy" czarne ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones