Doubles vies

1 godz. 48 min.
5,1 1 875
ocen
5,1 10 1875
2 078
chce zobaczyć
5,4 10
ocen krytyków
{"rate":5.4,"count":10}
{"type":"film","id":806834,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Doubles+vies-2018-806834/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Podwójne życie
 • Agatonik ocenił(a) ten film na: 5

  Morze, ocean, tsunami słów, które nic nie wnoszą, niczego nie odkrywają. To przecież powszechnie znane opinie, wątpliwości, argumenty. Wypowiadane na dodatek z takim samozachwytem przez poszczególnych bohaterów, jakby dokonywali przełomowego odkrycia socjologicznego. Temat ciekawy - kondycja sztuki, literatury w czasach mediów społecznościowych, audiobooków i e-booków. Wniosek: "pisać każdy może..." itd. Może miało być prześmiewczo. Wyszło najzwyczajniej nieangażująco i nudnie. Rzadko mi się zdarza, że na seansie walczę ze snem, szczególnie, że temat literatury i czytelnictwa jest mi bliski.
  Na dodatek powielany już nie wiadomo który raz zabieg romansowego przekładańca - banalne.

 • Krzypur ocenił(a) ten film na: 4

  Agatonik Masz rację. Dorzuciłbym Herberta: "(...) Nigdy się nie spotkamy/ to co po mnie zostanie nie będzie przedmiotem tragedii/Ani nam witać się ani żegnać żyjemy na archipelagach/a ta woda te słowa cóż mogą cóż mogą książę".

 • Agatonik ocenił(a) ten film na: 5

  Krzypur Bardzo trafnie:))

 • Agatonik Hmmm .... to nie warto ?

 • Agatonik ocenił(a) ten film na: 5

  vilka1 Trudno tak jednoznacznie powiedzieć. Mam wrażenie, że film kompletnie nie trafił w mój nastrój. Może u Ciebie będzie inaczej:))