PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=806834}

Podwójne życie

Doubles vies
5,2 2 101
ocen
5,2 10 1 2101
5,7 13
ocen krytyków
Podwójne życie
powrót do forum filmu Podwójne życie

Morze, ocean, tsunami słów, które nic nie wnoszą, niczego nie odkrywają. To przecież powszechnie znane opinie, wątpliwości, argumenty. Wypowiadane na dodatek z takim samozachwytem przez poszczególnych bohaterów, jakby dokonywali przełomowego odkrycia socjologicznego. Temat ciekawy - kondycja sztuki, literatury w czasach mediów społecznościowych, audiobooków i e-booków. Wniosek: "pisać każdy może..." itd. Może miało być prześmiewczo. Wyszło najzwyczajniej nieangażująco i nudnie. Rzadko mi się zdarza, że na seansie walczę ze snem, szczególnie, że temat literatury i czytelnictwa jest mi bliski.
Na dodatek powielany już nie wiadomo który raz zabieg romansowego przekładańca - banalne.

ocenił(a) film na 4
Agatonik

Masz rację. Dorzuciłbym Herberta: "(...) Nigdy się nie spotkamy/ to co po mnie zostanie nie będzie przedmiotem tragedii/Ani nam witać się ani żegnać żyjemy na archipelagach/a ta woda te słowa cóż mogą cóż mogą książę".

ocenił(a) film na 5
Krzypur

Bardzo trafnie:))

użytkownik usunięty
Agatonik

Hmmm .... to nie warto ?

ocenił(a) film na 5

Trudno tak jednoznacznie powiedzieć. Mam wrażenie, że film kompletnie nie trafił w mój nastrój. Może u Ciebie będzie inaczej:))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones