Film

2016 5 min.
5,5 27
ocen
5,5 10 1 27
7
chce zobaczyć
{"id":"776477","linkUrl":"/film/Podw%C3%B3rko-2016-776477","alt":"Podwórko"}
Jedno z wielu podobnych, a jednocześnie zupełnie inne podwórko, gdzie w starych murach kryją się dziesiątki barwnych... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Jeszcze nikt nie dodał obsady i twórców do tego filmu. Dodaj ich i współtwórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie!
Dodaj obsadę i twórców

Jedno z wielu podobnych, a jednocześnie zupełnie inne podwórko, gdzie w starych murach kryją się dziesiątki barwnych wspomnień. Dla bohatera filmu - młodego chłopca, to bezpieczne miejsce, w którym dorasta i odkrywa co to zabawa, przyjaźń i ciekawość. Po latach, gdy świat dzieciństwa zdaje się być już bardzo odległy, jako dorosłyJedno z wielu podobnych, a jednocześnie zupełnie inne podwórko, gdzie w starych murach kryją się dziesiątki barwnych wspomnień. Dla bohatera filmu - młodego chłopca, to bezpieczne miejsce, w którym dorasta i odkrywa co to zabawa, przyjaźń i ciekawość. Po latach, gdy świat dzieciństwa zdaje się być już bardzo odległy, jako dorosły mężczyzna próbuje choć na chwilę wskrzesić dawne wspomnienia. W miejscu, które przez lata bardzo się zmieniło w przedziwny sposób łączą się radość, smutek i tęsknota za minionym szczęściem. W pamięci bohatera najsilniej rysują się właśnie obrazy z dzieciństwa. Wciąż wyraźnie jawią się kształty, kolory i wybrzmiewają znajome dźwięki.

studio
Polski Instytut Sztuki Filmowej
inne tytuły

forum filmu Podwórko

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.