PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8743}
7,1 2 385
ocen
7,1 10 1 2385
Poetic Justice film o miłości
powrót do forum filmu Poetic Justice - film o miłości

Co do testów na HIV to nie czytałem tego w żadnej biografii tylko słyszałem to z ust Pac'a w dokumencie "Thug Angel". Widziałeś to "fanie"...?!?!? O filmie nie powiedziałem złego słowa, bo nie można powiedzieć, a Janet po prostu przegięła, przegięła tak jak na Super Bowl'u. A tak w ogóle to bujaj wory i chapaj dzide!!!

ocenił(a) film na 10
co_was_to

Ale co to ma wspólnego z filmem buraku cukrowy???Idż sobie zobacz "straszny film" wiesiu.Tam sobie nie robili testów.Słuchałem Paca gdy ty mieściłeś sie jeszcze do gumofilców twojego brata.Texty masz jak wiejski głupek,założyłbym się że jeżdzisz ospojlerowanym polonezem z ciemnymi szybami i nosisz brazowy sweterek wciśnięty w dresowe spodnie z paskami.Pewnie masz też czapeczkę z napisem NY i jestes królem remizy.Aha-i "złoty łańcuszek" z komunii z blaszką.

ocenił(a) film na 10
cichy00

Co prawda jesteś jaki jesteś(normalnie jak Michał W.) ale cenisz Paca.Masz tu prezent: http://www.poznaj-tupaca.prv.pl/ [www.poznaj-tupaca.prv.p ...]

cichy00

Widzę, Cichy miał kolejne ciężkie dni, hehe. Ale spoko, nie ty jeden zapewne masz kłopoty emocjonalne, mieszczuchu (łał, i jeszcze ma samochód!).

co_was_to

Chwile mnie nie bylo no i prosze...
Otoz cepie trzeba bylo to potraktowac jako ciekawostke i siedziec cicho!
Bardzo draznia mnie tacy "wielcy" jak ty. Pewnie jestes jednym z tych kolesi co to jada wszystko i wszystkich na forum hip-hop.pl i pokazujacy jacy to swietni z nich MC rymujac z kartki na chatach wp.
Nie wiem gdzie mieszkasz (moge sie tylko domyslac hehe) ale te opisowki typu polonez czy sfeterek odzwierciedlaja chyba wizerunek OG z twojej wsi. Sam pewnie bujasz sie po ulicach autem swoich starych z zimnym lokciem i najnowszymi kawalkami 50centa na glosnikach rwąc na to 16-tki. Nie znasz mnie wiec przym paszcze...
Lekko cie uswiadomie. Otoz na codzien chodze w garniturze (tego wymaga ode mnie moja praca), nie posiadam prawa jazdy (a tym bardziej poloneza), nie mam tez niestety zlotego lancucha (tylko srebny :P, ale z pewnoscia nie obija mi jajek hehe). Trafiles tylko z jednym. Mam czapeczke NY (dokladnie 3) do tego LA i jeszcze kilka innych (to moj konik). Moze Pac'a nie slucham od Digital Underground ale wiez mi minelo troche lat. Nie jestem jednym z tych co to teraz wiedza wszystko o hh bo jest na topie.
Mam jedna prosbe. Milo by bylo gdybys faktycznie zachowywal sie tak jak wskazuje na to twoja ksywa.
Na zakonczenie nasuwa mi sie tylko jedna mysl. Mam nadzieje, ze w niebie jest jednak getto... dla takich cwiercmozgow jak ty!

ocenił(a) film na 10
co_was_to

Dobrze koleszko sympatyczny,nie będę teraz po tobie jechał bo nie o to chodzi.Nie bywam na forach hip-hop bo to nie mój klimat.Moje miasto ma ponad 400 tyś.(mieszkańców,nie buraków)Słucham WSZYSTKIEGO-no z małymi wyjątkami a Paca słuchałem gdy jeszcze żył...(także wiesz juz że 20 lat nie mam).Rodzice nie mają bryki a ja tak i bardzo mi przykro ale nie jest to polonez...Garnitur?-kolega akwizytor?-to by wiele tłumaczyło....he he(sorry,miałem nie jechać...)
Jeszcze jedno-to że hh jest na topie to mnie osobiście boli bo za raperów uchodzą teraz prawie wszyscy i naprawdę ciężko posłuchac kogoś PRAWDZIWEGO...Aha-mój strój słuzbowy to też nie dres...I tak na spokojnie to powiem że mimo tych twoich ujadań wydaje mi się(moze się mylę,nie wiem)że nie jesteś takim burakiem za jakiego cię wzięłem ale wkurwiłeś mnie krzywimi textami o filmie który jest ZAJEBISTY...tyle...

cichy00

No i luz. Tez cie polubilem :)
Tym samym udowodnilismy, ze dialog w jakiejkolwiek formie prowadzi do porozumienia. Tylko brac z nas przyklad.
Mysle, ze jestesmy w podobnym wieku i gdybysmy sie znali to pewnie raz na jakis czas bylby wyskok na piwko.
Co do tego akwizytora to przegiecie. Nie bylem, nie jestem, nie bede! Obecnie PH Idea i tak chyba zostanie bo bardzo to lubie.
Pozdrawiam mieszkancow 400 tysiecznego miasta z toba na czele.

P.S. Teksty nie byly krzywe tylko z innej beczki i na to zwracam po raz kolejny twoja uwage :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
Robert_De_Niro

Żenada.....ludzie ....kto kim jest sam wie najlepiej tyle!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones