PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=834090}
5,7 4 582
oceny
5,7 10 1 4582
Point Blank
powrót do forum filmu Point Blank

Pozytywne zaskoczenie

ocenił(a) film na 6

Nie wiem, może na tle wielu słabych/średniawych produkcji Netflixa ta wypada bardzo korzystnie albo po prostu klasyczne rozwiązania w tego rodzaju kinie nie umierają, w każdym razie bardzo przyjemnie się ją oglądało.
O ile ostatnie wieczory polegały na przewijaniu wszelakich „pasków” na platformie celem znalezienia rozrywki na wieczór, ta pozycja wpadła pod palec dość szybko i naprawdę pozostawiła dobre wrażenie. Myślę, że mogę z czystym sumieniem polecić.
PS I wiadomo, Frank Grillo może i wybitnym aktorem nie jest, ale można na Niego popatrzeć z czystą przyjemnością. Przynajmniej ja mam takie odczucia ;)

Aizuz_2

Zgadzam się. Chyba pierwszy film Netflixa, który mi się tak naprawdę podobał. Poziom solidnego kina akcji klasy B z lat 80/90. I do tego świetnie dobrana muzyka. Jest to też chyba pierwszy film Netflixa bez promowania wartości LGTB jak to mają w zwyczaju, a wręcz powiedziałbym, że prorodzinny ;) Też lubię bardzo Franka Grillo, fajnie tu zagrał. Kawał dobrej rozrywki.

ocenił(a) film na 7
Aizuz_2

film jest prosty ,szybki ,taki jaki powinien być film akcji ,dobre kino rozrywkowe ,bo zapewnia rozrywkę ,a o to chodzi przy oglądaniu takich filmów:)
też mi się Grillo fajnie oglądało i jakoś bardziej przekonał mnie Mackie ,bo u Marvela taki nijaki jest:)

ocenił(a) film na 7
Aizuz_2

jeszcze nie widziałem, ale po zwiastunie na pewno obejrzę. Jest to murowany kandydat do filmu na Pulsie? Dlaczego ? Bo kręcony w Ohio i gra Grillo, który często grywał z Willisem ;) Na bank będzie na Pulsie. To oczywiście nie minus, wręcz przeciwnie. Po filmach które są samymi sequelami , prequelami itp wolę kino klasy B i dobry relaks :)

Mauna_Kea

Albo też na TV4 oni też lubują się w akcyjniakach, osobiście bardziej mi brakuje produkcji o sztukach walk bo z akcyjniaków to jest aż przesyt :)

ocenił(a) film na 7
buterfly

dzisiaj obejrzałem i super ;) po zwiastunie myślałem że będzie lepiej ale bylo okej ;)

Mauna_Kea

Ja jeszcze nie miałem okazji, jednak jeżeli się nadarzy to zapewne nadrobie :)

ocenił(a) film na 7
Aizuz_2

Taaa, w sumie spoko, ma dobre tempo, mimo że czasem żona męczy nieco, ale bohaterów da się lubić, w ogóle obsada całkiem udana. Anthony Mackie naprawdę fajnie, a i Grillo tak naprawdę ma sporo udanych produkcji tego typu. W każdym razie ten film jest o niebo lepszy od poprzedniej produkcji Grillo i Netflixa (tego badziewia o kierowcy).

Teraz jakby coraz normalniejsze zaczął Netflix robić filmy, wyrobił się nieco. Także w sumie jak ktoś lubi kino sensacyjne, to się nie zawiedzie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones