PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775769}

Pokémon Detektyw Pikachu

Pokémon Detective Pikachu
6,4 50 933
oceny
6,4 10 1 50933
5,8 14
ocen krytyków
Pokémon Detektyw Pikachu
powrót do forum filmu Pokémon Detektyw Pikachu

Dlaczego amerykanie musieli przemielić kolejną super postać na typowy american bullshit style. Na każdym kroku ta pseudo śmieszna ironia w ich wykoaniu. he he he... ale Ty jesteś śmieszny pika i ironiczny.... he he. Porównując do oryginału wygląda jak starszy, amerykański kuzyn pikachu

ocenił(a) film na 7
robin887

Każdy poks ma swój charakter ale nie radzę oceniać pikachu po samych trailerach...

ocenił(a) film na 7
robin887

Koniec filmu wyjaśnia dlaczego Pikachu nie był miłym wesołym zwierzątkiem, tylko ''ale Ty jesteś śmieszny pika i ironiczny.... he he''.

ocenił(a) film na 6
robin887

Nie ma to jak strzelić z dupy, zanim się obejrzało film :D Który zresztą jest średni, ale akurat wygląd i zachowanie Pikachu w fabule uzasadnione i wyjaśnione :)

ocenił(a) film na 7
robin887

Wczoraj obejrzałem film i jednak jest okej. Na tle dzisiejszych nowości film nie jest przeamerykanizowany, trochę trailer zmylił. No i w ciele Pika jest amerykański Reynolds więc wszystko jest ok :D Także mea culpa, wydałem wyrok po trailerze. Ale całościowo wyszło w porządku. Dobrze Reynolds się spisał. Gorzej od pika wypada jego syn. W ogólnym rozrachunku myślę, że między 6.5 a 7 można wystawić. Ale to i tak tylko dlatego, że pokemony to klasyka dzieciństwa co trochę podbija ocenę z sentymentu. Mogło być dużo lepiej, mogło być gorzej. Można obejrzeć.

robin887

Cieszę się, że obejrzałeś i zmieniłeś swój osąd :> A przede wszystkim, że o tym napisałeś. Większość ludzi strzeliłaby negatywny komentarz i uciekła. Szanuję!

ocenił(a) film na 7
robin887

przemielić kolejną super postać na typowy american bullshit style
Ale to nie jest Pikachu Asha. W ogóle nie wiem czemu ludzie zakładają, że tylko Ash ma Pikachu O.o Bajek nie oglądaliście?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones