PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=775769}

6,4 10 1 50897
5,8 14
ocen krytyków
Pokémon Detektyw Pikachu
"Na pewno się nie uda" – jestem przekonany, że to właśnie ta myśl dominowała u tych, którzy usłyszeli, że... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Fani dostali nieprzemyślaną sieczkę pełną slap-sticku, humoru fekalnego i cliché, która poza piękną warstwą wizualną nie oferuje nic. więcej
Adaptacje gier nigdy nie miały łatwego życia w Hollywood. Te co lepsze mogły dać trochę zabawy swoją głupkowatą kiczowatością i garścią smaczków dla fanów danych marek, te najgorsze powodowały długotrwałe stany depresyjne i bóle głowy u widzów (patrzę na ciebie, "Assassin's Creed"). "Warcraft", "Prince of Persia", "Ratchet&Clank"... wszystkie te tytuły rozczarowały zarówno krytycznie, jak i finansowo w ostatnich latach. Przy tak licznych próbach w końcu komuś musiało się w końcu udać zrobić ten jeden dobry film na podstawie gry video, na którym dobrze będą bawić się wszyscy, prawda?  więcej
Adaptacje gier komputerowych na wielkim ekranie od zawsze były piętą achillesową twórców filmowych. Mający swoją premierę w tym roku "Pokemon: Detektyw Pikachu", oparty na licznych grach wideo, anime, komiksach itd., miał wreszcie przełamać tę złą passę. Do projektu został zaangażowany cieszący się ostatnio ogromną popularnością Ryan Reynolds, który w filmie użyczył głosu Pikachu, co jeszcze bardziej podgrzało emocje związane z produkcją. Czy film jednak spełnił oczekiwania w nim pokładane? więcej