PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570620}

Pokój, miłość i nieporozumienia

Peace, Love, & Misunderstanding
6,2 4 618
ocen
6,2 10 1 4618
Pokój, miłość i nieporozumienia
powrót do forum filmu Pokój, miłość i nieporozumienia

PRZUROCZY!!

ocenił(a) film na 8

Naprawde przeuroczy film ze wspaniala rola Jane Fondy......Miód na sercu! ;-)

Bartecky

W tym filmie jak zagral Cole

Bartecky

a nie wiesz może gdzie można znaleźć napisy do tego filmu? :)

ocenił(a) film na 5
Bartecky

dla mnie ten film jest marną kopią filmu "Ulotna nadzieja" z Sandrą Bullock, mniej wiecej taki sam schemat, matka dziwaczka, mieszka na jakimś odludziu, córka się rozwodzi i przyjeżdza do mamy z którą nie utrzymuje kontaktów, poznaje tam faceta i się w nim zakochuje, osiada w tym mieście na stałe
różnica taka że ilość dzieci się zmienia
film z Bullock o niebo lepszy z prawdziwym magicznym klimatem, tu niestety jest wszystko sztuczne i najbardziej to Fonda sztucznością zawiewa

ocenił(a) film na 5
Bartecky

muszę zobaczyć

ocenił(a) film na 6
Bartecky

Też mi się podobał. Ma swój klimat. Pogodny. Miło się oglada jeśli ktoś ma poczucie humoru i trochę dystansu do siebie ;)

ocenił(a) film na 7
Bartecky

Przyjemny, optymistyczny filmik, choć nie ma tego klimatu co filmy o hipisach z końca lat 60-tych.

ocenił(a) film na 6
soma11

Masz rację. Nie ma takiego klimatu. Ale to film o czasach współczesnych, więc to jest tak co najwyżej na zasadzie wspominków ;)
Swoją droga, jakie filmy o hipisach z lat 60 możesz polecić? Trochę z nich na pewno widziałam, ale może jakiś przegapiłam ;) Pozdrawiam :)

ocenił(a) film na 7
athaiya_matsumoto

Dzieci miłości
Restauracja Alicji
Hair
Easy Rider
Odlot
Forest Gump
Lot nad kukułczym gniazdem(pośrednio związany z tematem)
Bardziej współczesne to: Das Wilde Leben, Across the Universe, Tylko razem.Z tą tematyką częściowo związane są tez filmy:Marzyciele, Mamma Mia.

ocenił(a) film na 6
soma11

Dzięki :) Nie widziałam " Dzieci miłości". Muszę poszukać ;) Swoją drogą, fajnie spotkać kogoś, kto jeszcze widział takie filmy :)

ocenił(a) film na 7
athaiya_matsumoto

Jeszcze Przerwana lekcja muzyki, Wszystko za życie , Zdobyć Woodstock.
Trudno nie oglądać takich filmów jak od 30 lat ma się kontakt z takim środowiskiem :)

ocenił(a) film na 6
soma11

Te też widziałam :) Ja też miałam dość długo kontakt, a nadal mam sympatię ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones