Peace, Love, & Misunderstanding

1 godz. 36 min.
6,2 4 490
ocen
6,2 10 4490
2 888
chce zobaczyć
{"rate":5.0,"count":1}
{"type":"film","id":570620,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Peace%2C+Love%2C+%26+Misunderstanding-2011-570620/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Pokój, miłość i nieporozumienia
  • Bartecky ocenił(a) ten film na: 8

Naprawde przeuroczy film ze wspaniala rola Jane Fondy......Miód na sercu! ;-)

• Bartecky W tym filmie jak zagral Cole

• Bartecky a nie wiesz może gdzie można znaleźć napisy do tego filmu? :)

• galadriela ocenił(a) ten film na: 5

Bartecky dla mnie ten film jest marną kopią filmu "Ulotna nadzieja" z Sandrą Bullock, mniej wiecej taki sam schemat, matka dziwaczka, mieszka na jakimś odludziu, córka się rozwodzi i przyjeżdza do mamy z którą nie utrzymuje kontaktów, poznaje tam faceta i się w nim zakochuje, osiada w tym mieście na stałe
    różnica taka że ilość dzieci się zmienia
    film z Bullock o niebo lepszy z prawdziwym magicznym klimatem, tu niestety jest wszystko sztuczne i najbardziej to Fonda sztucznością zawiewa

• kingofpeace ocenił(a) ten film na: 5

Bartecky muszę zobaczyć

• athaiya_matsumoto ocenił(a) ten film na: 6

Bartecky Też mi się podobał. Ma swój klimat. Pogodny. Miło się oglada jeśli ktoś ma poczucie humoru i trochę dystansu do siebie ;)

• soma11 ocenił(a) ten film na: 7

Bartecky Przyjemny, optymistyczny filmik, choć nie ma tego klimatu co filmy o hipisach z końca lat 60-tych.

soma11 Masz rację. Nie ma takiego klimatu. Ale to film o czasach współczesnych, więc to jest tak co najwyżej na zasadzie wspominków ;)
    Swoją droga, jakie filmy o hipisach z lat 60 możesz polecić? Trochę z nich na pewno widziałam, ale może jakiś przegapiłam ;) Pozdrawiam :)

athaiya_matsumoto Dzieci miłości
    Restauracja Alicji
    Hair
    Easy Rider
    Odlot
    Forest Gump
    Lot nad kukułczym gniazdem(pośrednio związany z tematem)
    Bardziej współczesne to: Das Wilde Leben, Across the Universe, Tylko razem.Z tą tematyką częściowo związane są tez filmy:Marzyciele, Mamma Mia.

soma11 Dzięki :) Nie widziałam " Dzieci miłości". Muszę poszukać ;) Swoją drogą, fajnie spotkać kogoś, kto jeszcze widział takie filmy :)

athaiya_matsumoto Jeszcze Przerwana lekcja muzyki, Wszystko za życie , Zdobyć Woodstock.
    Trudno nie oglądać takich filmów jak od 30 lat ma się kontakt z takim środowiskiem :)

soma11 Te też widziałam :) Ja też miałam dość długo kontakt, a nadal mam sympatię ;)