PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34186}

Pokój syna

La stanza del figlio
6,7 6 032
oceny
6,7 10 1 6032
7,0 11
ocen krytyków
Pokój syna
powrót do forum filmu Pokój syna

Palma w Cannes

ocenił(a) film na 6

W czym ten film jest lepszy od "Mulholland Drive" ?

użytkownik usunięty
Lukasz_Broda

we wszystkim człowieku, we wszystkim

ocenił(a) film na 3

W niczym. Moretti to żenujący naśladowca Allena, ani śmieszny, ani ciekawy. Za to skrajny lewak, więc nagrody zbiera.

ocenił(a) film na 10
Alex303

Lynch to też lewak :) Choć nieskrajny.

ocenił(a) film na 3
Sqrchybyk

Śledzę jego karierę od dobrych 20 lat, biografię przeczytałem, nie znalazłem nic co by wskazywało na to. Słyszałem gospodarcze jego poglądy tylko, mocno wolnościowe, czyli prawicowe.

ocenił(a) film na 10
Alex303

Popiera Demokratów, więc, z amerykańskiego punktu widzenia, jest lewakiem :) Naturalnie amerykański lewak to nie to samo co europejski lewak, ale jednak... Z drugiej strony sam o sobie kiedyś powiedział, że jest "not a political person".

użytkownik usunięty
Alex303

Mi "Pokój syna" jakoś się nie kojarzy z filmami Allena. Coś ze mną jest nie tak?

ocenił(a) film na 3

Nie chodzi o fabułę, bo tu podobieństw nie ma. Chodzi o to jak gra Moretti - dla mnie strasznie naśladuje styl Allena, czyli taki neurotyczny intelektualista, tylko brak mu inteligencji nowojorczyka, więc nie jest ani śmieszny, ani ciekawy. Za to jest potwornie sztuczny, irytuje mnie każda minuta patrzenia na niego.

ocenił(a) film na 10
Lukasz_Broda

We wzruszaniu...

ocenił(a) film na 10
ocenił(a) film na 6
Lukasz_Broda

w absolutnie niczym, nie miał prawo przebić jednego z większych dzieł Davida

użytkownik usunięty
Lukasz_Broda

Zapytaj Liv Ullmann, ona była przewodniczącą jury w tamtym roku :D
"Mulholland Drive" to rzeczywiście znacznie lepszy film, ale "Pokój syna" nie jest jakimś strasznie złym wyborem. Poza tym, Lynch został na swój sposób doceniony, bo nagrodzono go reżyserską Palmą ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones