PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=204093}

Pokój zabaw

Playroom
5,6 35
ocen
5,6 10 1 35
Pokój zabaw
powrót do forum filmu Pokój zabaw

Chrisa dręczy koszmar, w którym ginie jego rodzina. Chirs jest archeologiem i razem z dziewczyną, ziomem fotografem i jego żoną, ruszają do Jugosławii szukać ukrytej komnaty w jakimś klasztorze.
Fabuła tego dziełka jest dość niejasna i pozornie poplątana, jednak wydaje mi się, iż ostatecznie udało mi się ułożyć w głowię całą historię w spójną całość. Nie mogę mieć jednak pewności, że wszystko trafnie interpretuję.
Obsada jest tutaj całkiem dobra, zwłaszcza Christopher McDonald, mający najważniejszą rolę, spisał się dobrze. Fabuła jest wystarczająco oryginalna, żeby mnie usatysfakcjonować. Lokacje są bardzo fajne, a klimacik całkiem zacny. Parę razy chyba się nawet przestraszyłem. Mam cztery podstawowe zastrzeżenia co to całości:
po 1 za mało tu krwawych scen. Gore pojawia się tylko pod koniec, a szkoda, bo dwie wcześniejsze sceny śmierci aż się prosiły o jakieś graficzne detale.
po 2 pod koniec pojawia się kilka koszmarnych głupot (typowych dla tego typu filmów)
po 3 przydało by się jednak wyjaśnić kilka rzeczy, odpowiedzieć na kilka pytań...
po 4 efekty pod koniec... no Daniel nie wypada zbyt dobrze, gdy się porusza...
Tak po za tym uważam, że "Playroom" to całkiem ciekawy i oryginalny horror klasy b, na który warto rzucić okiem (jeśli lubi się taki klimaty, rzecz jasna).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones