PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=8488}

Pomaluj swój wóz

Paint Your Wagon
6,8 878
ocen
6,8 10 1 878
Pomaluj swój wóz
powrót do forum filmu Pomaluj swój wóz

Jak trafiłem na ten film, to nie spodziewałem się niczego szczególnego. Obejrzałem go tylko dla tego, że nie codziennie można trafić na musical z Clintem Eastwoodem(!) i Lee Marvinem(!)
A film okazał się bardzo dobry. Ogląda się go bardzo dobrze, Lee Marvin jest po prostu genialny! Film zabawny, większość piosenek słuch się przyjemnie. Polecam każdemu, kto nie przełącza kanału jak tylko w filmie zaczynają śpiewać.

rafkonow

Kiedy zobaczyłem jak nabijają się z tego filmu w "Simpsonach" to myślałem, że to żart twórców kreskówki, ale ten film jak widać istnieje! Muszę go poszukać skoro taki dobry, choćby żeby się przekonać jak to wszystko wygląda mimo, że za musicalami raczej nie przepadam :)

ocenił(a) film na 9
EchoesMaster

Powiem tak- Clint przyzwyczaił nas do ról strzelająco-bandziorowatych. Ale tym razem zaskoczył mnie bardzo przyjemnie swoim balladowym głosem. Poloecam kazdemu kto tego jeszcze nie oglądał. Warto !!

ocenił(a) film na 8
rafkonow

Lee Marvin rzeczywiscie rozbraja uwielbiam scene jak sie chwieje na swoim slubie :) Eastwood juz nie tak dobry ale na pewno daje rade szczegolnie w piosenkach, ogolnie swietnie sie oglada, bardzo pozytywny film ze swietnym humorem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones