Paint Your Wagon

2 godz. 46 min.
6,9 722
oceny
6,9 10 722
879
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":1}
{"type":"film","id":8488,"links":[{"id":"filmWhereToWatchTv","href":"/film/Paint+Your+Wagon-1969-8488/tv","text":"W TV"}]}
powrót do forum filmu Pomaluj swój wóz
 • rafkonow ocenił(a) ten film na: 8

  Jak trafiłem na ten film, to nie spodziewałem się niczego szczególnego. Obejrzałem go tylko dla tego, że nie codziennie można trafić na musical z Clintem Eastwoodem(!) i Lee Marvinem(!)
  A film okazał się bardzo dobry. Ogląda się go bardzo dobrze, Lee Marvin jest po prostu genialny! Film zabawny, większość piosenek słuch się przyjemnie. Polecam każdemu, kto nie przełącza kanału jak tylko w filmie zaczynają śpiewać.

 • rafkonow Kiedy zobaczyłem jak nabijają się z tego filmu w "Simpsonach" to myślałem, że to żart twórców kreskówki, ale ten film jak widać istnieje! Muszę go poszukać skoro taki dobry, choćby żeby się przekonać jak to wszystko wygląda mimo, że za musicalami raczej nie przepadam :)

 • Dorota74 ocenił(a) ten film na: 9

  EchoesMaster Powiem tak- Clint przyzwyczaił nas do ról strzelająco-bandziorowatych. Ale tym razem zaskoczył mnie bardzo przyjemnie swoim balladowym głosem. Poloecam kazdemu kto tego jeszcze nie oglądał. Warto !!

 • domo18 ocenił(a) ten film na: 8

  rafkonow Lee Marvin rzeczywiscie rozbraja uwielbiam scene jak sie chwieje na swoim slubie :) Eastwood juz nie tak dobry ale na pewno daje rade szczegolnie w piosenkach, ogolnie swietnie sie oglada, bardzo pozytywny film ze swietnym humorem.