PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=113710}

Pomieszanie płci

La confusion des genres
5,8 198
ocen
5,8 10 1 198
Pomieszanie płci
powrót do forum filmu Pomieszanie płci

Piękny film.pouczajacy i piekna muzyka...

julita117

Czy mógłby ktoś napisać zakończenie tego filmu?

paulina_183

Homoseksualizm jest wspaniały, nie ma za tego dzieci, no i tych wszystkich problemów, które się z tym wiążą.
No i właśnie w tym cudownym filmie przeszkadzało mi to, że Alain był biseksualny. Wolałabym gdyby był homoseksualistą i nie chciał mieć dzieci. Ale ogólnie film bardzo mi się podobał, najbardziej oczywiście przedstawione w nim uczucie Alaina i Christophe'a. Wspaniałe były sceny seksu miedzy nimi.
A film skończył się tak, że Alain poślubił tę kobietę, zktórą chciał mieć dziecko. Christophe był zazdrosny, ale kiedy dziecko się urodziło, przyszedł nawet do szpitala razem z Alainem. Z początku stał na korytarzu, ale Alain wyszedł do niego i rozmową oraz namietnym pocałunkiem przekonał go, że między nimi nic się nie zmieni. Wtedy Christophe wszedł razem z nim do pokoju i nawet wziął dziecko na ręce. Takie było zakończenie. Oglądałam ten film tylko raz na kanale francuskim i chętnie obejrzałabym jeszcze raz. Zrobił na mnie wielkie wrażenie.
Na pewno niejeden homoseksualista marzy o tym, aby spotkać kogoś, kogo pokocha z wzajemnością, a w tym filmie tak właśnie było: przeciętny, moim zdaniem facet w średnim wieku poznaje młodziutkiego, ślicznego chłopaka, który kocha go z wzajemnością i jeszcze jest o niego zazdrosny! Wspaniały film i pięknie pokazane uczucie.

film128

Dziękuje za odpowiedź. Bardzo chciałam zobaczyć ten film ale nie mogłam go nigdzie znaleźć. Dziękuje za streszczenie zakończenia..

paulina_183

Proszę bardzo. Ja kocham ten film. Pozdrawiam.

film128

Skąd można pobrać w dobrej jakości?

R_a

Całkiem niedawno - oglądałam ten film na You Tube - w całości. Ostatnio tam go nie widziałam, lecz wiem, iż można go pobrać na stronie : Chomiki.pl
Być może również jest dostępny - właśnie na jednym z kanałów francuskich - takich, jak: ARTE i TV5 EUROPE. Ja oglądałam ten wspaniały film - właśnie na tym drugim kanale. W każdym razie - z pewnością gdzieś jest - cały. Mnie nigdy się nie znudzi i zawsze będzie dla mnie najcudowniejszy z wszystkich innych filmów - na temat męskiego Homosexualizmu. Uwielbiam ten film ... - jest po prostu wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju.
I cieszę się, że powstał... że ktoś mądry i tolerancyjny pomyślał o tym, by go nakręcić. Miło wiedzieć, iż jeszcze ktoś się nim zafascynował i chce go zobaczyć. - Pozdrawiam serdecznie :).

ocenił(a) film na 6
R_a

Ten film można obejrzeć na ipli. Parę złoty Cię nie zbawi.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones