film

Populacja: 436

Population 436
2006
1 godz. 32 min.
5,9 9 443
oceny
5,9 10 1 9443
Steve Kady - urzędnik z biura statystycznego trafia do na pozór idyllicznego miasteczka Rockwell Falls, gdzie jego wszystkie koszmary stają się rzeczywistością. więcej mniej
Populacja: 436 zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

scenariusz

gatunek

produkcja

premiera

Idylliczne miasteczko Rockwell Falls zdaje się być prawdziwym rajem na ziemi. Gdy jednak trafia do niego urzędnik z biura statystycznego Steve Kady (Jeremy Sisto), by zbadać czemu ilość mieszkańców nie zmieniła się przez ostatnie sto lat, czar pryska. Kady szybko odkrywa, co kryje się pod tą, z pozoru idealną, powłoką. Schwytany w siećIdylliczne miasteczko Rockwell Falls zdaje się być prawdziwym rajem na ziemi. Gdy jednak trafia do niego urzędnik z biura statystycznego Steve Kady (Jeremy Sisto), by zbadać czemu ilość mieszkańców nie zmieniła się przez ostatnie sto lat, czar pryska. Kady szybko odkrywa, co kryje się pod tą, z pozoru idealną, powłoką. Schwytany w sieć religijnego fanatyzmu i purytanizmu, od których nikomu do tej pory nie udało się uciec, Kady musi znaleźć jakiś sposób, by ujść z życiem.

studio
Destination Films (przedstawia) / Pariah
tytuł oryg.
Population 436
inne tytuły
Kiedy Steve spotyka dra Greavera i idzie z nim do biura, doktor ma na sobie biały fartuch. Podczas rozmowy telefonicznej wciąż jest w białym fartuchu, ale po odwieszeniu słuchawki wstaje i ma już na sobie garnitur.
Zdjęcia do filmu kręcono w Roseisle i Winnipeg (Kanada).
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych