PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=269708}
5,7 14 885
ocen
5,7 10 1 14885
Postal
powrót do forum filmu Postal

Film byłby o niebo lepszy gdyby ,,Koleś'' był sarkastycznym psychopatą jak to miało miejsce w grze - a przy okazji wydawał się być najmądrzejszym gościem w całym Paradise które zamieszkiwała banda niedorozwojów umysłowych, tutaj bohater wydaje się być lekkim przygłupem który z oryginalnym ,,Kolesiem'' ma de facto bardzo mało wspólnego.

ocenił(a) film na 7
Asvers

Technicznie rzecz biorąc to od gracza zależało jakim psychopatą był Postal Dude, ponieważ można było przejść tę grę nie zabijając nikogo.
Dlatego też trzeba było się na jakąś wersję zdecydować :P

Vid

Tak, masz rację odnośnie faktu który przytoczyłeś. Ale nie ma on nic wspólnego z tym, że Koleś był najmądrzejszą osobą spośród tłuków w jego mieście, a o tym pisał Asvers. Szkoda, że zapomniano o tym robiąc film.

ocenił(a) film na 7
Astrox

Czy ja wiem... Jak tak patrzę na ten film to zauważ że kiedy on na przykład idzie na rozmowę o pracę, czy stoi w kolejce to widać że nie jest taki szalony i pokręcony jak cała reszta. Wydaje się być taką ostoją rozsądku w całym tym bałaganie.
Nie jest tak sarkastyczny i nie jest psychopatą, tu się zgodzę, ale też nie powiedziałbym że jest aż takim przygłupem.

Vid

Koleś mimo wszystko był psychopatą (ewentualnie cynicznym, egoistycznym sku**ielem, może źle to ująłem), o czym świadczą niektóre z jego zachowań podczas misji fabularnych.
Psychopata to nie zawsze seryjny morderca - nie mylmy pojęć :D
Niemniej jeśli chodzi o ostoję rozsądku, w filmie Koleś jest bardziej zwykłym Kowalskim, to ze nie robi głupich min i nie zachowuje się jak skończony kretyn nic nie znaczy.
Bardzo denerwuje mnie wypranie tej postaci ze wszystkiego co ją charakteryzowało.
Film sam w sobie jest spoko- ot, porąbana komedia która bawi gdy człowiek chce się odmóżdżyć,ale jednocześnie bardzo słaba ekranizacja gry pozbawiona jego ducha...

ocenił(a) film na 10
Asvers

Mnie się akurat Zack podobał. aczkolwiek jakby był ostry od razu może by też było dobrze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones