PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31841}

Poszukiwacze

The Searchers
7,1 4 882
oceny
7,1 10 1 4882
7,5 13
ocen krytyków
Poszukiwacze
powrót do forum filmu Poszukiwacze

Średni 5/10

ocenił(a) film na 5

Piękne zdjęcia to jak dla mnie chyba największy plus tego filmu, cała reszta raczej taka sobie, oczywiście nie twierdze że to zły film ale tak szczerze jakoś mnie nie powalił, w porównaniu z innymi topowymi westernami z lat 50-60 ten wypada raczej średnio, zawód jest tym większy że po tak wysokiej ocenie liczyłem na coś mimo wszystko lepszego i zdecydowanie ciekawszego ale może się nie znam....

slobi

to jest jeden z pierwszych westernów, który rozpoczął nurt psychologii w tym gatunku.
a po za tym zwróć uwagę, że nic tu nie jest tradycyjnie, schematycznie czarno białe..
p

ocenił(a) film na 9
slobi

Ten Western to jeden z filarów gatunku i ojciec przyszłych antywesternów na którym wzorowali się inni wybitny twórcy jak Sergio Leone bo jako pierwszy wywracał fundamenty tego gatunku. Dodajmy jeszcze przełomowe zastosowania techniczne. Nie bez powodu został uznany jako jeden z 10 najlepszych filmów w historii kina.

slobi

ten film cie przerasta. spadaj oglądac szybkich i wkur...onych nr 34.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Minie jeszcze trochę czasu zanim boty zyskają inteligencję:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones