PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31841}

Poszukiwacze

The Searchers
7,1 4 858
ocen
7,1 10 1 4858
7,5 13
ocen krytyków
Poszukiwacze
powrót do forum filmu Poszukiwacze

3/10

ocenił(a) film na 3

Bardzo męczący. Beznadziejny humor, kiepskie aktorstwo, nawet Wayne wypadł słabo. To ma być jeden z najlepszych westernów? Wolne żarty... 3/10

ocenił(a) film na 3
navi69ator

ufff.... a już myślałem, że tylko ja się nie znam......

cycoman_2


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 3
navi69ator

Ja również podpisuję się pod powyższym zdaniem.

FILioza


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 3
kotbury

Kretyn to cię zrobił!

navi69ator

Zgadzam się ten western to dno.

hunter69


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 3
navi69ator

Tak jest, to bardzo przeciętna produkcja. Po reżyserze spodziewałbym się czegoś więcej.

kyle_reese


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 5
navi69ator

Może nie na 3 ale bez wątpienia ocena tego filmu zdecydowanie zawyżona, jest wiele dużo lepszych westernów z lat 50 czy 60-siątych....

slobi


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 5
kotbury

Minie jeszcze trochę czasu zanim boty zyskają inteligencję:)

ocenił(a) film na 4
navi69ator

Co do rozczarowania - pełna zgoda, zwłaszcza w kontekście wysokiego miejsca tego filmu w różnych podsumowaniach westernów wszech czasów... Co prawda poczucia humoru może nawet trochę bym bronił, podobnież kilku nieźle zrobionych scen, ale owszem - postacie są fatalnie pomyślane, przejaskrawione, charakterologicznie niewiarygodnie, a fabuła rwana, z zupełnie bezsensownymi przeskokami. Dodałbym wyjątkowo nachalny, sentymentalny, hollywoodzki w najgorszym tego słowa znaczeniu melodramatyzm - no i oczywiście nieprawdopodobnie antyindiański bełkot. Wiem, wiem - w westernie do pewnego momentu czerwonoskóry był ukazywany bezwyjątkowo jako czarny charakter, takie były wymogi obowiązującego amerykańskiego mitomaństwa, ale tu już naprawdę zostały przekroczone wszelkie granice: lewakiem raczej nie jestem, ale użycie tu określenia "rasizm" nie będzie raczej nadużyciem...

Ras_Democritus


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

ocenił(a) film na 4
kotbury

Yyy... Siedem razy ta sama wrzutka plus jedno zdanie ekstra, żeby udowodnić światu, że się nie jest botem. Niezwykle twórczy wkład w dyskusję. Tak że ten, Panu "kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie" już byśmy, prawda, podziękowali...

ocenił(a) film na 5
navi69ator

Potwierdzam, zreszta wiekszosc jesli nie wszystkie role tego pozera, pozorujacego aktora sa ldelikatnie mowiac przereklamowane.

Marcin_II

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

navi69ator


kretynów nie sieją, bo sami rosną. i piszą potem GŁUPOTY w internecie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones