PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=777205}

Powiernik królowej

Victoria and Abdul
6,6 18 674
oceny
6,6 10 1 18674
5,4 13
ocen krytyków
Powiernik królowej
powrót do forum filmu Powiernik królowej

Kto klasyfikuje tutaj filmy według gatunków? Moim zdaniem biograficzny owszem, dramat też (jak prawie wszystko), ale to też komedia. I w kategoriach komedii film jest niezły, jako dramat biograficzny na mnie nie zrobił wrażenia (dość przewidywalny i banalnie ograny).

ocenił(a) film na 7
MartaCO2

Faktycznie - film ma bardziej komediowy niż dramatyczny klimat i ogląda się go całkiem przyjemnie, na pewno stricte biografia ( i to w poważnym tonie ) to nie jest. Świetna Judi Dench - imo.

ocenił(a) film na 8
Evie_MacR

Wyszłam z kina zadowolona. Może nie jest to majstersztyk, ale oglądało się dobrze. Świetna Judi Dench, ładne zdjęcia i brytyjski humor, za którym przepadam. Brakowało mi trochę niuansów, głębszego przedstawienia Abdula, ale mimo to jestem na tak.

ocenił(a) film na 7
MartaCO2

Komediodramat kostiumowo- biograficzny. Nie było łatwo to zaklasyfikować, co nie zmienia faktu, że gatunkowanie fw czasami woła o pomstę do nieba.

MartaCO2

To sie nie klasyfikuje, tylko zzyna zywcem wszystko z IMDB. Masz racje, ze to komedia, ale "twardoglowi" maja to gdzies, jak nie dostana na potwierdzenie www.

ocenił(a) film na 8
MartaCO2

Nie będę się kłócił z większością zarzutów, ale jeśli chodzi o przewidywalność - wczytałem się w tę historię i, co zaskakujące, ten film naprawdę jest całkiem akuratny historycznie. Czasami życie pisze przewidywalne scenariusze ;) Ale skoro to film biograficzny, to tak w tym wypadku musiało być.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones