Odtwórz Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Film

Pihalla

2017 1 godz. 40 min.
5,9 189
ocen
5,9 10 189
204
chce zobaczyć
{"id":"797473","linkUrl":"/film/Powoli-2017-797473","alt":"Powoli","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/74/73/797473/7830952.2.jpg"}
Miku podczas wakacji poznaje Eliasa. Wkrótce mężczyzn zaczyna łączyć uczucie. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Powoli
Powoli (2017) Zwiastun nr 1 (polski) 1:49
Powoli | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 (polski) | 2017 | Film Dwóch młodych chłopaków spotyka się przypadkiem na wakacjach, gdzieś nad jeziorem w Finlandii. Na początku nie łączy ich nic poza tym, że mają po 17 lat i wychowują się w trudnych rodzinach. Potem zaczynają spędzać ze sobą wszystkie wolne chwile. Jednak Miku czuje się mocno nieswojo, kiedy Elias zmusza go, aby skonfrontował się ze swoją seksualnością. Podobnie w drugą stronę, Elias mając swoje problemy na głowie zaczyna uciekać, kiedy tylko widzi coraz większe zaangażowanie ze strony Miku. Miłość nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać.

Dwóch młodych chłopaków spotyka się przypadkiem na wakacjach, gdzieś nad jeziorem w Finlandii. Na początku nie łączy ich nic poza tym, że mają po 17 lat i wychowują się w trudnych rodzinach. Potem zaczynają spędzać ze sobą wszystkie wolne chwile. Jednak Miku czuje się mocno nieswojo, kiedy Elias zmusza go, aby skonfrontował się ze swojąDwóch młodych chłopaków spotyka się przypadkiem na wakacjach, gdzieś nad jeziorem w Finlandii. Na początku nie łączy ich nic poza tym, że mają po 17 lat i wychowują się w trudnych rodzinach. Potem zaczynają spędzać ze sobą wszystkie wolne chwile. Jednak Miku czuje się mocno nieswojo, kiedy Elias zmusza go, aby skonfrontował się ze swoją seksualnością. Podobnie w drugą stronę, Elias mając swoje problemy na głowie zaczyna uciekać, kiedy tylko widzi coraz większe zaangażowanie ze strony Miku. Miłość nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać.

data produkcji
2017
tytuł oryg.
Pihalla
inne tytuły
Powoli Polska
Więcej...
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych