PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=111710}

Powrót do Garden State

Garden State
7,2 35 141
ocen
7,2 10 1 35141
7,3 15
ocen krytyków
Powrót do Garden State
powrót do forum filmu Powrót do Garden State

Też kiedyś chciałem wyjść do lasu i wydrzeć się. Oczywiście sam, bo nigdy nie poznałem nikogo na tyle wyluzowanego, by mi na takie rzeczy pozwolił. Na pewno nie bez uprzedniej kolejki alkoholi.

Nigdy ostatecznie tego nie zrobiłem. Nie dlatego, że nie miałem odwagi. O tej potrzebie opowiada ten film. O chęci zrobienia czegoś, oraz o uświadomieniu sobie, że to niczego nie zmieni. Co z tego, że będziesz krzyczał kilka godzin, skoro sam się nie usłyszysz?

Główny bohater słyszy siebie dopiero w wieku 26 lat. To optymistyczna wersja dla wielu ludzi. Na szczęście nie dla mnie.


8/10, ulubiony.


„Nie mówię, że nie płaczę. Ale w przerwach też się śmieję”

- Zabiję matko*ebcę.
- Gra słów zamierzona?

ocenił(a) film na 8
_Garret_Reza_

Ja też nie zaliczyłam kilku normalnych etapów dzieciństwa. Daj Bóg, żebym usłyszała siebie do 26.

ocenił(a) film na 8
pale_flesh

Jest taka teza, że wiara w Boga zaczyna się od wiary w taki układ, że ktoś ma prawo kontrolować ciebie i decydować za ciebie o twojej historii.

Może więc to jest jakiś start dla Ciebie? :) Zamiast "Daj Bóg" warto zacząć myśleć "Sama sobie dam"? :)

Wiem, to tylko wyrażenie, ale chciałem zachęcić!

ocenił(a) film na 8
_Garret_Reza_

:)
ciepły, spokojny film, w którym też możesz zdążyć pomyśleć i odszukać kawałek siebie...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones