Film

Back to You and Me

2005 1 godz. 45 min.
5,6 51
ocen
5,6 10 1 51
31
chce zobaczyć
{"id":"182021","linkUrl":"/film/Powr%C3%B3t-2005-182021","alt":"Powrót","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/20/21/182021/7708997.2.jpg"}
Sydney wraca po latach do rodzinnego miasteczka, aby wziąć udział w zjeździe absolwentów swojego liceum.
#ZOSTAŃWDOMU
Sprawdź filmy, seriale i gry, które warto nadrobić

Sydney Ludwick (Lisa Hartman) jest znaną i szanowaną lekarką. Całkowicie poświęciła się pracy, zaniedbując swoje życie osobiste. Gdy pewnego dnia dostaje zaproszenie na bal organizowany z okazji zjazdu absolwentów swojego liceum, po krótkim wahaniu postanawia odwiedzić rodzinne miasteczko, w którym nie była od czasu śmierci swojego ojca.Sydney Ludwick (Lisa Hartman) jest znaną i szanowaną lekarką. Całkowicie poświęciła się pracy, zaniedbując swoje życie osobiste. Gdy pewnego dnia dostaje zaproszenie na bal organizowany z okazji zjazdu absolwentów swojego liceum, po krótkim wahaniu postanawia odwiedzić rodzinne miasteczko, w którym nie była od czasu śmierci swojego ojca. Wraz z powrotem do Bloomfield w Sydney odżywają dawne uczucia i emocje, musi ona rozliczyć się też z wieloma wspomnieniami. Od lat skłócona jest ze swoją matką, której nie potrafi wybaczyć pewnych wydarzeń sprzed lat. Spotyka też swoją dawną miłość - Gusa Martina (Dale Midkiff), obecnie ojca 6-letniego syna. Czy Sydney upora się z własną przeszłością? Czy los da jej drugą szansę w miłości, a w rodzinnym mieście odnajdzie ona prawdziwe szczęście?

studio
Alpine Medien Productions / Hallmark Entertainment / Larry Levinson Productions / Więcej...
inne tytuły
Znowu razem Polska
Home Again (tytuł roboczy) USA
Więcej...
Zdjęcia do filmu kręcono w Fillmore i Los Angeles (Kalifornia, USA).

forum filmu Powrót

Na razie nikt nie dodał wątku na forum tego filmu.
Spróbuj swoich sił i podziel się opinią.
Możesz być pierwszy!

Dodaj wątek na forum
Twórz z nami drugą największą bazę filmową na świecie! To proste! Wystarczy, że skorzystasz z plusika przy sekcji, do której chcesz dodać treść lub klikniesz w przycisk „Lista elementów do edycji”.