PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670696}

Pragnienie krwi

The Demented
3,6 431
ocen
3,6 10 1 431
Pragnienie krwi
powrót do forum filmu Pragnienie krwi

Lipa.. ale...

ocenił(a) film na 2

...murzyn przeżył :P w szoku jestem, przeważnie pierwsi odpadają

ocenił(a) film na 6
themuppetslayer

Potrzebny był ten jęzor?
Jakim cudem oceniłe/aś ten film? Mnie pokazuje, że "czeka na swoją premierę".
Właśnie że najczęściej starają się uratować murzynów - nie żeby ten biedak tutaj akurat przeżył.

ocenił(a) film na 2
nemesisswan

Hmm.. ja trafiam na filmy, gdzie czarnoskórzy często giną do połowy filmu ;) Stąd u mnie to zdziwienie.
Jak tutaj zaglądalam to opcja oceniania była... może im się coś odwidziało ;)

ocenił(a) film na 6
themuppetslayer

To szczerze mówiąc jakaś plaga w horrorach - im czarniejsza czyjaś karnacja tym bardziej pewne, że ta osoba przeżyje lub zginie najbardziej spektakularną śmiercią. ^^"
Wygląda na to, że obie obejrzałyśmy nielegalną wersję - trudno mi jednak uwierzyć, by tak porządnie zrobiony i rozreklamowany film od tak trafił sobie do sieci i to blisko dwa miesiące przed oficjalną premierą. :/

ocenił(a) film na 3
nemesisswan

Obejrzałyście legalne wersje.
Tylko dla filmwebu opóźniona blisko dwa miesiące premiera w tajwanie to premiera światowa, bo najwyraźniej weryfikatorzy nie umieją czytać ze zrozumieniem najprostszych źródeł...

ocenił(a) film na 6
Dealric

Teraz tylko znaleźć wystarczająco wiarygodne źródło i doprosić się kogoś, by to zmienił - bo naturalnie maluczki user nie ma możliwości zmiany daty premiery.

Tak swoją drogą masz bardzo sympatyczny profil. Serio. Gusta mamy trochę różne, ale te wszystkie horrory i anime pośród nich aż budzą sympatię. ^^

ocenił(a) film na 3
nemesisswan

Już wysłałem jedno info o zmianę. Zresztą czasem zastanawiam się po co w ogóle źródła skoro i tak potem pojawiają się dane wzięte z dupy.

Czy ja wiem czy tak różne skoro oboje masowo oglądamy nawet najgorsze horrory;)

ocenił(a) film na 7
themuppetslayer

o ile oglądaliśmy tą samą wersję to jednak nie przeżył...

użytkownik usunięty
marcinxxxp

A ja myślę, że można brać to dwu znacznie :)... Ostatnia scena mogła być snem Głównej bohaterki bo widzimy, że powtarza się ona w momencie gdy usypia kładzie się zmęczona na ramieniu czarnoskórego... Dla mnie film średnio jakościowy minus, ze większość akcji dzieje się w dzień co psuje całkowicie klimat grozy ale pozostawienie tego właśnie bohatera do końca jest moim wielkim zaskoczeniem :)... 5/10 bo jakościowo średni ale ogląda się dobrze...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones